2737
2734

بیکینی ام در اثرش تغییر رنگ داره 

سوخته پوست اش 

میشه پماد زینک اکساید بزنم؟ 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

من چند بار استفاده کردم بوش خیلی بد بود ادامه ندادم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما استفاده نمی‌کنیم ولی حتماً گذاشتی همونجا رفتی پای فیلم سینمایی نشستی که زدی داغون خودت کردی 

دختر باید چند دقیقه کوتاه بزاری بشوری زینک بزن و آب رسان 

❤️همسرم ،پسرم ❤️شما تنها میتوانید آخرین درمان من باشید و بی شک دیگران بیهوده میجویند تسکینم❤️
دیر پاک کردی   ابجی   که سوخته  اره پماد  nn و زینک اکساید  بزن   یا ...

میدونی چند باره استفاده میکنم 

همیشه ک میزنم همون اولش یه سوزش کوچولو دارم 

سر دو سه دقیقه پاک میکنم 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
ما استفاده نمی‌کنیم ولی حتماً گذاشتی همونجا رفتی پای فیلم سینمایی نشستی که زدی داغون خودت کردی  ...

😂همون اولش هم سوزش دارم 

از ژیلت و اینا هم متنفرم 

نمیدونم چیکار کنم 

2740