2733
2734
عنوان

چی کار کنم خانواده همسرم فکر نکنن اختیار پسرشون دست منه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2373 بازدید | 46 پست
تو هرکاری کنی اونا فک میکنن اختیارش دست توعه  ببین من به شخصه یبار دیدم پارسال جاریم اینا بدو ...

درسته ولی ببین جریان اصلی اینجوریه که برای ما مراسم عروسی نگرفتن،به یه دلایلی که منم کامل حق میدم بهشون

الان برادرشوهرم تازه میخواد نامزد کنه،همسرم یه جنگی درست کرد،اینا میگن تو میتونی جلوشو بگیری که جنگ درست نکنه ولی نتونستم واقعا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
هر کسی هرچی میگه باز شما میگی نه خوشم نمیاد... نه نمیخوام... نه ..نه ... دیگه کاری از دست نی نی سایت ...

خب نی نی سایتی ها اومدن میگن این خوبه منم گفتم خوشم نمیاد

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خب انتظار چی داشتی؟؟ بگیم وای چه بد خوشت میاد؟ همه از روی خوبی میگن دیگه

انتظار دارم طبق چیزی که میخوام جواب بدن،عنوان تاپیکو نگاه کن،نوشتم چجوری این فکرو از سر خونواده‌ش دربیارم نه این که بیان بگن این که خیلی خوبه،به تحسین و تشویق شما احتیاج ندارم که

2738
همه دوس دارن اینجوری فکنن شما برعکسی

من دوس دارم واقعا اینجوری باشه،کی بدش میاد؟مشکلی ندارم اختیارش دست من باشه،مشکلم با این قسمتشه که نمیخوام بقیه اینجوری فکر کنن اونم وقتی من رو همه کاراش تسلط ندارم

اتفاقا ما اومدیم شهری که خونه بابامه 

همشون گفتن زنت کاری کرده که بری 

در صورتی که شوهرم خودش خواست 

منم هیچی نمیگم،خوشمم میاد که اینجوری فکر میکنن،تا حرص بخورن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
از این که اختیارش دست من نیست پس فردا اگر با خانواده‌ش دعوایی بکنه میگن تقصیر کیه؟من،چون فکر میکنن ...

باهاشون قطع رابطه کن و خلاص

شوهرتم که باهاشون مشکل داره هردوتون راحت میشین

ولی نامحسوس

بهونه بیارین و پیش شون نرین به همین راحتی

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
من دوس دارم واقعا اینجوری باشه،کی بدش میاد؟مشکلی ندارم اختیارش دست من باشه،مشکلم با این قسمتشه که نم ...

عب نداره، بزار فکنن اینجوری از تو بیشتر جساب میبرنو تو هرچیز اول با تو مشورت نیکنن ک بتونی شوهرتو راضی کنی

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
اوووو من که خوشحال میشم فک کنن من تغییرش دادم 😁❤️ خوشحال باش . کاری ک نتونسته مامانش انجام بده ، خو ...

الان همسر من یه دعوا با پدر مادرش کرد به خاطر این که به مراسم نامزدی برادرش خیلی اهمیت میدن،که چجوری برگزار شه و...الان فکر میکنن من همسرمو هل دادم جلو،خوشحال شم؟اونم درصورتی که کار من نیست؟اینجوری میشم یه فتنه

از این که اختیارش دست من نیست پس فردا اگر با خانواده‌ش دعوایی بکنه میگن تقصیر کیه؟من،چون فکر میکنن ...

فقط جلوشون زیاد از همدیگه تعریف نکنید که چی شد و چیکار کردیم، و‌رفت و‌آمدتون رو‌هم  کنترل کنید به خونشون وگرنه اگه قرار باشه زود ب زود و‌زیاد همدیگه رو ببینید همه چیتون رو‌هست، و اتفاقا این ماجرا برعکس میشه انقد میگن فلانی به حرف خانمشه تا همسرتون بیاد گارد بگیره واستون. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706