2733
2734
عنوان

چی کار کنم خانواده همسرم فکر نکنن اختیار پسرشون دست منه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2485 بازدید | 46 پست
سیگار کم کرده که باید از خداشون باشه  بگو خدا رو شکر تغییرات مثبت ایجاد کردم    

از خداشون هست 

پدرش میگفت یه کار درست تو زندگیش کرده باشه ازدواج بود

ولی خب خوشم نمیاد

گاهی بهم میگن بگو فلان کارو انجام بده منم با این که میتونم راضیش کنم هیچکاری نمیکنم بعدم میگم نتونستم راضیش کنم

😑

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب یک روشی داری که این مرد رو تونستی اثر گذار باشی  این حسن و خوبی یک آدمه

بلخره خودشم سنش رفته بالا،الان ۳۱ سالشه،فرق داره با اون پسر ۱۴ساله که کتک خورد برای سیگار و بازم ولش نکرد

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
 پدرم دراومده تا سیگارو کم کرده رسیده به اینجا،دلبری کجا بود

بگو اینا حاصله عشقه 

عشقو نمیشه با چیزی مقایسه کرد مخصوصا زور و اجبار 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2731
بلخره خودشم سنش رفته بالا،الان ۳۱ سالشه،فرق داره با اون پسر ۱۴ساله که کتک خورد برای سیگار و بازم ولش ...

بعدم اصلا مهم نباشه برات 

اینچیزا خیلی طبیعیه 

همه معمولا یه همچین چیزایی دارن و موقع ازدواج 

یه همچین تغییراتی میکنن اشکالی نداره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
از خداشون هست  پدرش میگفت یه کار درست تو زندگیش کرده باشه ازدواج بود ولی خب خوشم نمیاد گاهی ...

چرا بدت میاد چیز بدی نیست که اتفاقا خیلی خوبه شوهرت بحرفات اهمیت بده

از این که اختیارش دست من نیست پس فردا اگر با خانواده‌ش دعوایی بکنه میگن تقصیر کیه؟من،چون فکر میکنن ...

مهم اینه  که شوهرت طرف توعه 

من اگه شوهرم سمتم باشه ( که نیست)‌بهش میگم خدارو شکر سبک زندگی خوبی  رو  انتخاب کردی 

خدارو شکر سیگارو کم کردی  تا به بدنت ضربه نزنی 

هیچ ایرادی نداره  که فکر میکنن  من به زور  دارم  تورو مجبور  میکنم این کارارو انجام بدی 

مهم  سلامتی توعه  

وقتی شوهرت حمایتت میکنه  نکران چهار تا حرف نباش دختر 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
بعدم اصلا مهم نباشه برات  اینچیزا خیلی طبیعیه  همه معمولا یه همچین چیزایی دارن و موقع از ...

خودمم خوشم میاد که واقعا اینجوری باشه،ولی به هر حال این حرفا عواقبی داره،اگر الان وا بدم و بپذیرم خیلی روش نفوذ دارم فردا باید وسط دعوا و مشکلاتش با پدرش باشم

از خداشون هست  پدرش میگفت یه کار درست تو زندگیش کرده باشه ازدواج بود ولی خب خوشم نمیاد گاهی ...

وا چرا بگی نتونستم؟! 

بگو منکه نمیتونم مجبورش کنم خودش باید تصمیم بگیره 

من فقط میتونم در حد یادآوری یا یه راهنمایی کوچیک اگه خودش بخواد انجام بدم همین 

خودمم خوشم میاد که واقعا اینجوری باشه،ولی به هر حال این حرفا عواقبی داره،اگر الان وا بدم و بپذیرم خی ...

چرا اینطور فک میکنی؟! 

اشتباهه 

دعوای اون با پدرش به شما هیچ ربطی نداره 

یه مسئله پدر و پسریه که باید خودشون حل کنن 

کسیم چیزی گفت به شما 

شما همینو بگید 

بگید دعوای پدر و پسری به من دخلی نداره 

بگو اینا حاصله عشقه  عشقو نمیشه با چیزی مقایسه کرد مخصوصا زور و اجبار

اینم میتونی بگی 

اگه منطقی هستن بشین صحبت کن بگو من بهش گفتم سیگارو بزار کنار درسته ولی درآخر اون خودش ارکاری که دوست داره رو انجام میده یعنی تصمیم نهایی رو خودش میگیره درسته من خبلی انرژی میزارم ولی اگه نخواد گوش نمیده 

ولی اگه منطقی هم نیستن که بیخیال 

تو هرچقدر هم ثابت کنی اونا قبول نمیکنن

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

تو هرکاری کنی اونا فک میکنن اختیارش دست توعه 

ببین من به شخصه یبار دیدم

پارسال جاریم اینا بدون اینکه به کسی بگن رفتن مسافرت(البته که اختیار دار خودشونن ولی خب مادرشوهرمن اینجوریه که باید قبل مسافرت بری بهش بگی🤐🙄) حالا بگذریم ... ما خونه ی مادرشوهرم اینا بودیم برادرشوهرم زنگ زد گفت مامان یهویی شد من به زنم گفتم الان مرخصی دارم بریم دیگه وقت نشد بیام خداحافظی کنم 

بعدش که مادرشوهرم قطع کرد گفت انگار من پسرمو نمیشناسم ... من که میدونم زهرا(جاریم) اینا رو یادش میده .. من پسرامو اینجوری تربیت نکرده بودم که ... زنش بهش یاد میده بیاد منو خر کنه اختیارشو گرفته تو دستش

حالا ولی یه چیزی ... مگه درستش هم همین نیس؟ یه پسر وقتی که ازدواج میکنه باید کامل از مادرش جدا بشه . چون تشکیل یه زندگی جدا داده و زن اون زندگی هم همسرشه ....پس باید وابسته‌ی همسرش باشه و با اون مشورت کنه 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
چرا اینطور فک میکنی؟!  اشتباهه  دعوای اون با پدرش به شما هیچ ربطی نداره  یه مسئله ...

خب اونا اینجوری فکر نمیکنن،خونواده خودمم مثل اونا فکر میکنن،میدونن مشکل پدر پسریه ولی میگن میتونی ارومش کنی که نیاد گیر بده به ما

اخر من سکته میکنم وسط اینا

2706