2733
2734

انشالله به هرچی میخواید و آرزو دارید برسید😍😍

من به دعای مامانای نی نی سایت ایمان دارم😍

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجت روا 🍀

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2731
گفتم عزیزم الهی همه حاجت روا بشین منم به حاجتم برسم

انشالله به حاجات دلت برسی برات صلوات فرستادم😍

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍
2740
مامان نیسم شوهرم ندارم ولی فرستادم🫂

مرسی عزیزم ، انشالله حاجت روا بشی🥰

یا جواد الائمه/ یا جواد الائمه یا جواد الائمه/ یا جواد الائمه یا جواد الائمه/ یا جواد الائمه یا ج ...

مرسی عزیزم ، انشالله حاجت روا بشی🥰

عزیزم واست فرستادم توهم دعا کن برام من ۶هفته باردارم دوهفته دیگ باید برم سونو تشکیل قلب دعاکن

مرسی عزیزم ، انشالله حاجت روا بشی، به حاجت دلت برسی 😍