2752
2734
عنوان

همین الان دلتون چی میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پول و آرامش با عشق جان

برا موفقیت 

و به پول رسیدنم

و بهتر شدن رابطم و ازدواج آسون

لطفا یه صلوات مهمونم کن شاید تو ب خدا نزدیکتر بودی و دعات در حقم مستجاب بشه الهی آمین 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
یه خوراکی که نفخ را درمان کنه😭

زنجفیل ، آویشن، زنیان چند عدد سیاه دانه ، گلپر همه اینا نفخ رو خوب میکنند هر کدام رو داری میتونی روزی یک یا دوبار یه کم اندازه نوک انگشت بخوری بعد از یه هفته اثر میکنه بعد از چهل روز هم خوب میشی اما باز هر از گاهی بخور نفخ از سردی معده است 

چای کوهی به جای چای بخور حبوبات نخور 

دلم می‌خواد اونی که دوسش دارمو ببینم فقط 

بعدم یه دل سیر باهاش حرف بزنم و بشنوم صداشو 

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
2706