2733
2734
عنوان

همین الان دلتون چی میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خدا کمکمون میکنه راضی بودم خودم داشته باشم پسرم نداشته باشه ۹ سالشه از ۶ سالگی دیابتی شده دلم ...

ببخشید این سوالمو میپرسم،پسرتون چرا دیابت گرفتن؟ ارثیه؟ یا بخاطر تغذیه؟

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
ببخشید این سوالمو میپرسم،پسرتون چرا دیابت گرفتن؟ ارثیه؟ یا بخاطر تغذیه؟

نه عزیزم نه ارثی است نه تغذیه نفهمیدم چی شد ولی دکترا گفتن کرونا باعث شده سیستم دفاعی بدنش به لوزالمعده حمله کنن و از بین ببرنش براش دعا کن لطفا خسته شدم دیگه

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم ...‌مگر دشمن کند این ها که من باجان خود کردم .‌‌‌‌....طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری ...... غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💔💔💔 ‌هر کسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه:)من همون دختریم که حتی اگه ببازم جوری رفتار میکنم به بردت شک کنی ✌️✌️✌️✌️ اینکه درخواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
2731

باردار باشم و تو روز پدر همسرم سوپرايز كنم نذر كردم ك اگه باردار بودم بچمو امير علي ميزارم .. از خود امام علي نذرش كردم ك اگه باردار بودم ب نذرم حتما ادا ميكنم اگرم نبودم انشالله هروقت ك شد حتما امير علي ميزارم .انشالله امام علي پشت همه باشه .♥💋

نه عزیزم نه ارثی است نه تغذیه نفهمیدم چی شد ولی دکترا گفتن کرونا باعث شده سیستم دفاعی بدنش به لوزالم ...

الهی بگردم چقدر سخت,ان شالله خدا حاجت دلتو بده ،زودتر گل پسرت خوب شه

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
الهی بگردم چقدر سخت,ان شالله خدا حاجت دلتو بده ،زودتر گل پسرت خوب شه

مرسی مهربونم امید و توکلم به خداست فقط دیگه کاری از هیچ کس بر نمیاد الهی که شما هم حاجت روا باشین❤️❤️

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم ...‌مگر دشمن کند این ها که من باجان خود کردم .‌‌‌‌....طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری ...... غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💔💔💔 ‌هر کسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه:)من همون دختریم که حتی اگه ببازم جوری رفتار میکنم به بردت شک کنی ✌️✌️✌️✌️ اینکه درخواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
2740
مم دوست دارم معلم بشم برای منم دعا کن که امسال معلم بشم  باشه🥲

چشم اگه قابل باشم❤️

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢