2733
2734

سلام کسی بوده اینجوری بوده باشه اونشب خونریزی کردم درحد نوار گذاشتن معاینم کردن بیمارستان گفتن تهدید ب سقطی فرداش رفتم پیش دکترم برام سونو نوشت خداروشکر همه چی اوکی بود هماتومم نداشتم علت خونریزیو نفهمیدن خیلی نگرانم الانم درحدلکه بینی دارم خون شفاف نیس کسی وضعیت منو نداشته بچش سالم بدنیا اومده باشه

برام دعا کنید بعداز چندسال خدا با ای وی اف خدا بهم داده دعا کنید سالم بغل بگیرم این روزای بد و پراسترسم ب حوبی تموم بشه

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عروس خالم وحشتناک خونریزی داشت الان هم بچش سالمه میگن مادرایی که بچشون خوشگل میشه تو بارداری لک و خ ...

خداروشکر سالم بوده بچش منک خیلی نگرانم

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
منم کاندید آی وی اف.هستم امیدوارم چیزی نباشه برطرف بشه.صدای قلبش شنیدی؟قلب تشکیل شده؟

اره غربالگریمم رفتم همه چی خوب بوده ولی این خونریزیه نمیدونم از کجا اومد

2740
میتونی پزشک دیگه بری.با سونوگرافی دیگه

پیش دوتا پزشک رفتم هردو نظرشون همین بوده فقط گفته دوهفته دیگ بیا سونو برای اندازه گیری طول سرویکس

نه اهدایی...ناباروری داشتم

جان من.منم اهدایی هستم.توروخدا کمکم کن.شما بعداز فریر کردن جنین.چند بار دیگه رفتید دکتر تا انتقال دادن؟پربودیت منظم بود؟من۳۹سالمه‌.تو رخدا به همه سوالات م جواب بدید.براتون آیه الکرسی میخونم سالم باشید

نه اهدایی...ناباروری داشتم

خوندم براتون آیه الکرسی.عزیزم من الان جنین هام فریز شدن.من تعیین جنسیتی میخام.یه مشاوره رفتم روانشناس و حقوقی و ماما.حالا بعدش تخمک کشی شد و جنین تشکیل شد حالا هم فریر شدن.بهم گفتم باید یه مشاوره دیگه هم بیاین .شما هم همین مراحل رفتید؟؟؟

من عزیزم داشتم هفته ١٠ خونریزی شدید ابتدا در حدی که نوار پر میشد و تا دوماه هم لک بینی مداوم البته من دو تا هماتوم داشتم و یک چهارم جفت از دیواره رحم کنده شده بود اما خدا معجزه کرد و دختر خوشگلم بهم بخشید 

فقط استراحت مطلق بودم و آمپول و شیاف داشتم راستی من تو این سایت خوندم نشاسته تو آب سرد حل کنم خوبه خوردم و کم شد لک و خون ( البته برای خونریزی هماتوم ) 

خدا کمکت کنه فقط مراقبت کن 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

سلام احتمالا هماتوم بوده و با اون خونریزی دفع شده نگران نباش.

استرس خیلی بده برات ، مایعات زیاد بخور و استراحت کافی داشته باش ، 

منم آی وی افی بودم و  ۹ هفته خونریزی داشتم و حدود یک هفته لکه بینی بخاطر هماتوم ، ۱۵ هفته هم سرکلاژ شدم 

الان پسرکم به لطف خدا صحیح و سالمه 

بسپرش بخدا و مطمئن باش خدا محافظشه 

2706