2733
2734

نمیدونم والا گلم

چیزی در این مورد نشنیده م

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

هم واسه آموزگاری میاد هم دبیری

یکیش حتما داره دیگه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هم واسه آموزگاری میاد هم دبیری یکیش حتما داره دیگه

همه رشته ها رو میگن معلوم نیست تصویب بشه یا نه مثلا بعضی رشته ها مثل حقوق و مدیریت ها فعلا معلوم نیست بلکه یا نه . گفتم شاید کسی بدونه 

همه رشته ها رو میگن معلوم نیست تصویب بشه یا نه مثلا بعضی رشته ها مثل حقوق و مدیریت ها فعلا معلوم نیس ...

اینو دیگه باید دفترچه بیاد معلوم شه گلم

2738
اینو دیگه باید دفترچه بیاد معلوم شه گلم

خدا کنه زود بیاد اصلا نمیدونم بخونم نخونم چون رشتمم رو احتمالا نگیرن یکی آموزش و پرورش هست میگه میگیرن نمیدونم والا میگن حذف شرایط رشته کردن یعنی همه شرکت کنن با هر مدرک و رشته ای اما من سرچ میکنم میگن تصویب نشده. اعصابم خورد شده دیگه هم دوست دارم شرکت کنم هم شرایطش رو ندارم 

خدا کنه زود بیاد اصلا نمیدونم بخونم نخونم چون رشتمم رو احتمالا نگیرن یکی آموزش و پرورش هست میگه میگی ...

حق داری  گلم

این ماه دفترچه ش میاد.

آموزگاری وقتش کمه اسفندماه امتحانه 

انشاءالله واسه دبیری هم رشته ی شما رو داشته باشه هم من. امتحانش اردیبهشته فرصت هست واسه خوندن