2752
2734

توخواب به مامانم گفتم قدرمو ندونستین ۴۰ روزدیگه میمیرم چبکار کنم یعنی عمرم اینقدر کوتاهه من رژیم گرفتم ورزش میکنم که لاغر بشم واقعا تعبیر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صدقه بده گلم

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2731

چن دقه پیش یه تایپیک دیدم گفت خواب دیدم داداشم گفته قدرمو ندونستین40روز دیگ میمیرم 🤔🤔🤔🤔

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

نه بابا تا اونجایی که می‌دونم مردن تو خواب بد نیست!

بعدشم قرار نیست همه‌ی خوابا درست باشه که! چرا یه بار یه خواب خوب می‌بینیم درست نمیشه ؟! 

بیخودی به خودت استرس نده ایشالا ۱۱۹ سال دیگه زنده‌ای!😂 ببین از شوخی گذشته آدم هر چقدر که زنده باشه مهم نیست! مهم اینه زندگی کنه نه فقط زنده باشه. اصطلاحاً طول زندگی مهم نیست ، عرضش مهمه!

پس با بچه‌هات شاد باش و غصه نخور.

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️