2733
2734

بچه ها برادرم از وقتی ۷ یا ۸ ماهه بود تلویزیون و گوشی میدیده به مدت مثلا ۲ یا ۳ ساعت زیر دو سال هم میدیده بابام بخصوص وقتی خیلی میچسبید بهش خسته بود واسش تو گوشی میزاشته....الان تو تاپیک دیدم و سرچ کردم نوشته ممنوعه ولی الان ۵ سالشه مشکلی نداره حتی خوندن فارسی رو بلده 

بنظرتون مشکلی نداره؟؟؟؟

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
نه قرار نیست روی همه تاثیر بزاره. سعی کنید از این به بعد گوشی ندید دستش.  بیش فعال که نشده؟

داداش منم از بچگی تلویزیون میدید خیلی و هنوزم میبینه ‌. الان بیش فعاله . یعنی به خاطر اونه؟

داشتم بنیامین گوش میدادم تو یه جای آهنگ میگفت "آره خوب بلدم قدم بزنم"   اصن پشمای آدم میریزه از این همه توانایی که خدا به این آدم داده 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داداش منم از بچگی تلویزیون میدید خیلی و هنوزم میبینه ‌. الان بیش فعاله . یعنی به خاطر اونه؟

بله. بیش فعالی میاره تلوزیون و موبایل و این چیزا..بهتره از نیم ساعت بیشتر نباشه. زیر دوسال که خوب نیست. 

بله. بیش فعالی میاره تلوزیون و موبایل و این چیزا..بهتره از نیم ساعت بیشتر نباشه. زیر دوسال که خوب نی ...

ای وای👩‍🦯

داشتم بنیامین گوش میدادم تو یه جای آهنگ میگفت "آره خوب بلدم قدم بزنم"   اصن پشمای آدم میریزه از این همه توانایی که خدا به این آدم داده 😂
فقط موقع پوشک عوض کردن بدم چی ؟روزی چندبار موقع تعویض

الان یه لحظه بدی هیچ اشکالی نداره. ولی مطمئن باش دیگه عادت میکنه بزرگتر بشه واسه هرکاری گوشی میخواد. بهره با یه چیز دیگه هواسشو پرت کنی. 

قرار نیست گوشی حتما بیش فعالی بیاره. گوشی بچه رو به شدت عصبی و پرخاشگر میکنه من بچه ی خودمو دیدم اما به موقع ازش گرفتمش. بهتر شد. 

یا بچه ی خواهرم نه کسی میره خونه ش نه دعوتش میکنن از دست پسرش، از بچگی واسه ساکت کردنش گوشی میداد دستش. خیلی عصبی و شیطون، بیش‌فعال. 

2740
نه قرار نیست روی همه تاثیر بزاره. سعی کنید از این به بعد گوشی ندید دستش.  بیش فعال که نشده؟

کلا شیطونه اما خرابکار یا نترس نیست محتاطه و علاقه زیادی به کتاب داره اونقدر که دائم حروف رو میپرسید تا اونجا که مامانم ویدیو آموزشی الفبا واسش گزاشت الان کاملا میتونه کتاب بخونه اما نمینویسه فقط کتاب و تلویزیون سرگرمش میکنه با اسباب بازی در حد نیم ساعت بازی میکنه میره کتاب میاره اما خب شیطنت داره ساکت و آروم نیست

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
نه بابا چیزی نمیشه خداروشکر به خیر گذشته. بعضی بچه ها آسیب میبینن و شبه اوتیسم میشن یا تاخیر گفتار و ...

واااای مرسی دیشب خیلی ناراحت شدم 

کلا شیطونه اما خرابکار یا نترس نیست محتاطه و علاقه زیادی به کتاب داره اونقدر که دائم حروف رو میپرسید ...

ای جان خدا نگهدارش باشه.خوبه که ،طبیعیه پسربچه ها شیطنت و دارن.