2733
2734
عنوان

صدام چطوره ؟

205 بازدید | 31 پست

دوستان این صدای خودمه فقط چند ثانیه ی اول و نمی‌خونه . یهو نزنید خارج بشیدا

https://uupload.ir/view/۱۶_ژانویه،‏_۱۵.۵۹_5e1p.mp3/

یه صلوات برای حاجت رواییم میفرستی🙏🌹کاربر قدیمم

بذار گوش کنم الان میگم چطوره 

فقط چطوری لینک میذارید مال من تو لیست ریکوردی هامه نمیشه 

انگار باید همون لحظه ریکورد کنم ؟چجوریع ؟

چرخ بر هم زنم اَر غیر مرادم گردد_من نه آنم که زَبونی کِشَم از چرخِ فلک____کاربری انتقال یافته از تاریخ 02/3/20 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه

صدات موقع خوندن مسخره و حال به هم زن نیست

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728

صدای خوبی دارید عزیزم

نیاز داره برید کلاس آواز تا یکم ریتم دستتون بیاد (من تخصصی تر بلد نیستم نمیدونم چی میگن بهش😅)

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2738
بذار گوش کنم الان میگم چطوره  فقط چطوری لینک میذارید مال من تو لیست ریکوردی هامه نمیشه  ...

عزیزم برو سایت آپلود . اونجا فایل و آپلود کن کپیش کن

عزیزم برو سایت آپلود . اونجا فایل و آپلود کن کپیش کن

همون دیگه میرم سایت آپلود اما نمی‌ذاره از تو لیست ریکورد صدامو بذارم باید همون لحظه ی ثبت لینک براش جدید ریکورد کنم وویس بگیرم می‌دونی چی میگم الان برای تو هم واسم باز نشد هر کار کردم 

چرخ بر هم زنم اَر غیر مرادم گردد_من نه آنم که زَبونی کِشَم از چرخِ فلک____کاربری انتقال یافته از تاریخ 02/3/20 
همون دیگه میرم سایت آپلود اما نمی‌ذاره از تو لیست ریکوردم صدامو بذارم باید همون لحظه ی ثبت لینک براش ...

عزیزم صداتو دانلود کن تو موسیقی ها بعد از اونجا انتخاب کن

2706