2733
2734
عنوان

درگیر تومور مغزی هستم.. 💔

2617 بازدید | 116 پست

گرید دو بودم با قرص و این چیزا روند درمانو طی میکردم

الان گرید ۳ شدم

و کسی شاید الان منو درک نکنه

اما من دوست دارم زندگی کنم و هر لحظه هر مکانی که میرم میگم ممکنه اخرین باری باشه که میرم 

زندگی بی رحمه ..

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم متاسفم امشب برات دعا میکنم به نیت خوب شدن 100 تا صلوات و یه آیت الکرسی میخونم انشالله تا سال د ...

قربون دل مهربونت♥️

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
قربون دل مهربونت♥️

فداتشم روح‌یت و از دست نده منم زن عموهام دوتاشون تومور داشتن یکیشون خوب شد یکیشون به خاطر اینکه عموم زدش و با کمربند زد تو سرش فوت شد ولی مطمئنم شما خوب میشیی به دلم خوب افتاده

انشالله خدا شفات بده تو این شب عید میلاد امام جواد

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2740

عزیزم از خدا میخوام به حق این وقت خدا شفا بهت بده یه عمر طولانی و سالم و پربرکت و شادی داشته باشی 

این فکرارو نکن 

مادر دوستم ۴ سال درگیر این تومور مغزی بودن که خداروصدهزار مرتبه شکر تونستن شکست بدن بیماریو با اینکه این توپور به تموما بدنش رخنه کرده بود .

اصلا نترس اصلا 

مخصوصا خانوما در برابر بیماری خیلی قوی‌ان 😍😍

اصلا اینجور بکرارو به دلت راه نده 

من برادرم دیستروفی داره از خدا میخوام هم شما هم برادرمو هم همه مریضارو شفا بده

چقد زندگی رو مخه واقعا هر کس یجوری...

امیدوارم همونجوری که میخوای عمر طولانی و با سلامت  داشته باشی اسی

در انتظار برف میگویند چیزی که متعلق به تو باشد از کنارت عبور نمیکند..  تصمیم گرفتم بدون نگرانی همه چیو به خدا بسپارم همین..  خدایا سپاسگزارم÷]... میدونین آرزوم این رزوا چیه؟ اینکه یه جرعه آب بخورم. خنده داره نه؟ ولی راست میگم   چون خیلی درد داره،میترسم آب بخورم. یادتون نره چیزی که برای شما خیلی طبیعیه،میتونه آرزوی از تهِ دلِ کس دیگه ای باشه... دیالوگ سریال یکه و تنها    به طور قطع اتک غمگین ترین تراژدیِ قرنِ      لیوای آکرمن>>   من عاشق ادم های معمولی هستم!که بدون توجه به بقیه تمام تمرکزشان خودشان هستند>>      سریال کره ای خواستید بگید معرفی کنم^^

انشاالله که سلامتیتو بدست بیاری❤️💫

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
فداتشم روح‌یت و از دست نده منم زن عموهام دوتاشون تومور داشتن یکیشون خوب شد یکیشون به خاطر اینکه عموم ...

وای چقدر عمو بی رحمی💔قلبم ب درد اومد

وای چقدر عمو بی رحمی💔قلبم ب درد اومد

هی بچه های عموم پسرش 2 سالش بود دخترش 9 الان پسرش 19 سالشه دخترشم یه پسر دوساله داره یک هفته بعد از مرگ زن عمومم رفت خاستگاری همین قدر بی رحم بود بیشرف

2706