2752
2734
عنوان

درگیر تومور مغزی هستم.. 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3096 بازدید | 117 پست
عزیزم از خدا میخوام به حق این وقت خدا شفا بهت بده یه عمر طولانی و سالم و پربرکت و شادی داشته باشی&nb ...

خیلی دردناکه زندگی و تلخ🥲💔

قرارای عروسیمو داشتیم میریختیم برای تیر ماه که گرید ۳ شذم میدونم میجنگم تا تهش ولی خب نامیدی تو نریضی میاد سمت ادم

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله کاملا درمان میشین امیدتون به خدا باشه. همه ی ما باید به یاد مرگ باشیم و خیلی وقتها فراموش میکنیم هر شب ممکنه آخرین شبشمون باشه که زنده هستیم.

برای سلامتیت دعا میکنم عزیزم

https://www.instagram.com/naeboziyare.saffron/live/17917868717777753?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

لایو زندا حرم امام رضاست برای ابجی منم دعا ‌نید 

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
2731
هی بچه های عموم پسرش 2 سالش بود دخترش 9 الان پسرش 19 سالشه دخترشم یه پسر دوساله داره یک هفته بعد از ...

و من نمیدونم این ادما چرا واقعا بلایی سرشون نمیاد

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
خیلی دردناکه زندگی و تلخ🥲💔 قرارای عروسیمو داشتیم میریختیم برای تیر ماه که گرید ۳ شذم میدونم میجنگ ...

از قانون جذب تسلا قرار گرفتن در حالت الفا

نمیتونی استفاده کنی ؟

چرا جراحی نکردی تومور رو ؟ گرید۲ بودی دیگه اگر به ۴برسه نمیتونی کاری بکنی

تشخیص چندین دکتر بود که چون جای خطرناکیه باید ثابت نگهش داریم و عملا خیلیا رو میبینم که چندین ساله گرید دو یا یک مونده بودن

و خب الان باید جراحی رو انجام بدم ک قطعا بعدش بازم چیزی نرمال نیست

2706