2733
2734
عنوان

چجوری همیشه خوشبو باشم

188 بازدید | 8 پست

زیر بغلتون رو حتما شیو کنید

لباس کثیف نپوشید

از بادی اسپلش بعد از حمام استفاده کنید

شامپوها و صابون های خوشبو استفاده کنید

ماسک مو های خوشبو استفاده کنید

عطر مو هم خیلی جذابه

پاک کردن عرق زیر بغل یا یک دستمال میتونه از زود زود کثیف شدن و بوی بد گرفتنتون جلوگیری کنه

کرم دست های خوشبو استفاده کنید 

بعد از حمام از لوسیون بدن استفاده کنید

ناحیه تناسلیتون رو از جلو به عقب بشورید لابلای چین ها رو تمیز دست بکشید و فقط به آب زدن بسنده نکنید

برای جلوگیری از عفونت واژینال از دستمال توالت های بی کیفیت استفاده نکنید دستمال را به صورت ضربه ای استفاده کنید تا نم را بگیرد و پرز پرز نشود

از عطر واژن و ژل های شست و شوی عطری ااستفاده نکنید. روزی چند بار شستن با آب خالی کفایت می‌کند.

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
لابلای چین ها😵‍💫🤭

لابیا ماژور، مینور و....دیگه چی بگم خب 🫣

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
چیزهایی که اینجا نوشتی اگه واقعا رعایت بشه دیگه بهداشت کلا و مخصوصا بهداشت تاحیه تناسلی کاملا تضمین ...

دقیقا

لباس زیر نخی گشاد هم جا انداختم 

2740

هنگام عادت ماهانه پدهای خود را زود به زود عوض کنید از یک پد بیشتر از ۴ ساعت استفاده نکنید