2737
2739

صبح که ییدار شدم رفتم از توالت اومدم، که کاش نمیومدم رسما مُردم، دوتا تخمدان هام انگار داشت پیچ میخورد دور خودش. زده بود ب پهلو هام واژن کل زیر شکم و کشاله رون ام. داشتم گریه میکردم دیگه. دوماه پیش 6  ام پری شدم ماه پیش 11 ام. دیگه نمیدونم چندروز ب پریودم مونده. اینا علائم کیستِ؟ سونو هم واسه هفته بعد نوبت داد. واسه تخمک گذاری ام من تقریبا 4یا 5روز پیش کیت زدم مثبت شد و اقدام داشتم دیگه .فک نکنم تخمک گذاری باشه

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
 اره من ابن دردا رو داشتم و کیست دارم

هووف اقدام کم بود حالا باید درگیر کیست هم بشم🤦‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 وای منم مث توعم 

من از ی پیجی دارو گیاهی گرفتم فعلا اونارو دارم استفاده میکنم واسه رفع عفونت و تقویت تخمدان و اینچیزا. امیدوارم کیست نباشه ولی اگ باشه هم اون پیج داروی رفع کیست داره اگ خاستی بگو پیجشو بفرستم واست ی نگا بنداز شاید تاثیر گذار بود واست. خدایی تبلیغ نیس ها من خودم سبزوارم اونا بجنوردن فک کنم. شیش هفت سال عفونت داشتم از برج 3 داروهاشو شروع کردم با داروی عفونتش همه عفونتام رفت با تقویت تخمدانشون هم پریودام منظم شد ولی واسه بارداری هنو تاثیر نذاشته واسم. از خرداد دارم اقدام میکنم هنو باردار نشدم. ولی یسریا نوشته بودن بعد از خوردن داروها ماه اول باردار شدم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
من از ی پیجی دارو گیاهی گرفتم فعلا اونارو دارم استفاده میکنم واسه رفع عفونت و تقویت تخمدان و اینچیزا ...

عزیزم من با همین داروها کیستم انقد بزرگ شد نوع کیشتا متفاوتع هر دارویی جوابگو نیس من تقویت تخمدان خوردم کیستام زیاد شد

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐