2733
2739
عنوان

برنامتون برای سال ۱۴۰۳ چیه؟

314 بازدید | 19 پست

خودم برنامه خاصی تو ذهنم نیست ولی حتما یه مسافرت میرم

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درگیر زمین کشاورزی هستیم از بهار تا آخر تابستون بعداز اونم استراحت 

وای من عاشق طبیعتم

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن
دانشگاه 

کنکور یعنی؟

نمیدونم.هرچی خدا بخواد

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2740
تابستون دوست دارم بری مسافرت بریم اردبیل  ب شوهرم بگم ببینم چی میشه انشاالله

منم واقعا دلم مسافرت میخواد 

والا من به دنبال راه فرارم🤣🤣🤣 تو ذل گرما کدوم طبیعت 

اهل کجایی؟؟

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

میخوام زبان انگلیسیم رو تقویت کنم، نقاشی یاد بگیرم واسه سلامت روانم... شایدم خدا بهم دوقلو بده مشغول اونا بشم🥲

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤️1403/09/02 (الحمدلله کَما هُوَ اهلُهُ🌱🌺)
2706