2752
2734
عنوان

من مانده ام تنهای تنهااااااا

428 بازدید | 58 پست

بچه ها من همه همسن و سالام یا اونایی که از من کوچکترن تو فامیل ازدواج کردن یا نامزدی هستن الان تنها دختر بزرگ فامیل منم که ازدواج نکرده دختر عموم همسن منه الان حامله هست تو کوچمون چهارتا دختر بودیم باهم همکلاسی بودیم اون سه تا دوستام هم شوهر کردن 

بخدا خیلی حس بدی بهم دست میده گاهی وقتا انقدر اعصابم خورد میشه که دیگه میل و اشتهام برا غذا خوردنم کور میشه شبا خوابم نمی‌بره از بس فک میکنم 

جرعت نمیکنم برم بیرون خونه فامیل همی تا میرم عمه هام یا خاله هام میگن چرا شوهر نمیکنی شوهر کن همه شوهر کردن تو موندی سنت میره بالا دخترم تا یه سنی درسته بشینه خونه باباش

آخه مگه تقصیر منه خواستگارم خیلی میاد ولی یکی از یکی داغون تر نمیدونم چرا زشتم نیستم همه میگن خوشگلی ازم تعریف میکنن ولی یه ادم حسابی پیداش نمیشه یا اگرم بیاد میره دیگه پشت سرشم نگا نمیکنه 

بیاین درد و دل کنیم جایی نبود خودمو خالی کنم💔

چن سالته مگه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخای با همین اعتماد بنفس پیش بری خودت ک هیچ ممکنا بچه‌هاتم بدبخت کنی، یادت باشه ازدواج نکردن بهتر از ازدواج اشتباهه

نمونه‌اش مادرمن ک بدبختی دامن من ام گرفت

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
چرا درستو ادامه نمیدی؟  چرا منتظری ی شاهزاده سوار بر اسب سفید بیاد و خوشبختت کنه؟  چرا خ ...

پشت کنکوری ام دیگه خودمم خستم شده دانشگاه خوب رشته خوب نمیارم این تاثیر معدل خیلی بد شد برام

میگن درسم بخونی آخرشم باید شوهر کنی 

۲۲ سالمه

طرف سی سالگی ازدواج میکنه میگه زود ازدواج کردم. 

تو که سنی نداری

حاضری خودتو بدبخت اونی با ی بچه برگردی خونه بابات؟ 

زندگیه تویه. بزار بگن ترشیدی

امثالمن و تو میدونیم که ازدواج کردن هنر نیست. شهرت نیست. 

برات دعا میکنم، برای موفقیتت برای اشنا شدنت با آدم درتت که عاشقِ هم باشید و مراقبِ قلبِ هم

2706