2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیلور

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅

اینوکتوس

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

سیلور من ، مردونه س ولی من یه مدت خودم استفاده میکردم،البته ادکلن سلیقه ایه و بستگی به بودجه ت داره، سیلور من پارسال ۶۰۰ خریدم، الان نمیدونم چنده واقعا، ولی ادکلن های خوب قیمتشون بالای ۱و نیم ایناس

2740
همسر من کرید اونتوس و ch میزنه تابستون هم بلو شنل میزنه بوی خوبی میده بازم خیلی بستگی به سلیقه تو ...

بله الان  اونتوس استفاده میکنه

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞
شیخ تا حالا نشنیدم

شیخ اصل عربیه وکلا خاصه از ۱۶میلیون اصلش شروع میشه به بالا از اسمش هم مشخصه کلا شیخا استفاده میکنن 

فیک این کار هم از ۲۰۰هزار شروع میشه

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2706