2733
2734

یعنی یکی نفهمه بچه هاش تورحمش مرده باشن چه خطراتی براش داشته خواهرم دوقلوهاش سقط فراموش شده انددکترنمیره گوش نمیده حرفموخیلی بهشون امیدداره 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهرت چندماهشه؟

تازه سونوکرده ازحساب پریش روزی که سونوکرده نه هفته ویکروزش بوده ولی دوقلوهاش یکی پنج هفته ودوروزویکی شش هفته وچهارروز

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
بگو  اگه قلبشونو دیدی الان دیگه نمیزنه امیدی نداشته باشه  چند هفته بود ؟؟؟

پستشوگذاشتم بخون گلم گفتم چندهفتست

تازه سونوکرده ازحساب پریش روزی که سونوکرده نه هفته ویکروزش بوده ولی دوقلوهاش یکی پنج هفته ودوروزویکی ...

منم تو همچین شرایطی بودم البته دو قلو نبود ، ده هفتگی فهمیدم تو شش هفته مونده رشد نکرده ، هر کاری کردم از دمنوش و زعفرون و گرمیجات خوردم تا فعالیت های سنگین نیفتاد ،رقتم بیمارستان و در نهایت کورتاژ شدم

2740
تازه سونوکرده ازحساب پریش روزی که سونوکرده نه هفته ویکروزش بوده ولی دوقلوهاش یکی پنج هفته ودوروزویکی ...

باید دفع بشن وگرنه برای بچه بعدی خدای نکرده کارش به کورتاژ میرسه

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

یعنی اولین سونو که داده براش زدن ۵ هفته و ۶ هفته ؟ دیگه سونو نداده ؟ 

همسان یا غیر همسان ؟

منم تو همچین شرایطی بودم البته دو قلو نبود ، ده هفتگی فهمیدم تو شش هفته مونده رشد نکرده ، هر کاری کر ...

چندبارسونوکرده به فاصله ی چندروزسونوکردی

باید دفع بشن وگرنه برای بچه بعدی خدای نکرده کارش به کورتاژ میرسه

میشه بیشترتوضیع بدی چرابرای بعدی بایدکورتاژبشه

یعنی اولین سونو که داده براش زدن ۵ هفته و ۶ هفته ؟ دیگه سونو نداده ؟  همسان یا غیر همسان ؟

نه نداده نمیدونم فکرکنم غیرهمسان اخه دوساک متفاوت زده

چندبارسونوکرده به فاصله ی چندروزسونوکردی

تو یه روز دوبار سونو دادم ،یه سونو شکمی یه سونو واژینال ،که جفتشون توقف رشد رو تایید کردن ، برای اطمینان یه هفته بعد دوباره سونو شکمی دادم باز گفت تو شش هفته مونده رشد نداشته ، بعد یه هفته صبر کردم بلکه خودش سقط بشه که نشد رفتم بیمارستان برای سقط

نه نداده نمیدونم فکرکنم غیرهمسان اخه دوساک متفاوت زده

پس ربطی به تاریخ پریودی نداره ممکنه لقاح دیر باشه البته باید بره یه دکتر خوب ببینه نظر اون چیه دکتر ممکنه سونو داخلی بهش بگه یا یه هفته دیگه سونو تکرار کنه 

2706