2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از پیج قیچی خرید کردم اعتراف میکنم .... خوردم:| سرم کلاه گذاشت هیچ پولمم برنگردوند هیچ کفشمم نفرستاد هیچ الان داره بازم فروش میکنه و تبلیغ میکنه بازم هیچچچچچچ زبونش درازه حالمو بهم نیزنه خیلی دوس دارم شکایت کنم ولی ننیدونم کجا برم و حوصله ی دنگو فنگم ندارم:(((
از حسود دوری میکنم زیرا اگر دنیا را به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود...😏
2740
من از ژانت مزون و تکنور خربد کردم.جفتشونم جنسامو تحویل دادن به موقع.ببین یه پیج هست به اسم ضرر دیده.به انگلیسی تو اینستا سرچ کن.برو اونجا از هر پیجی میخوای خرید کنی اسمشو به صاحب پیج بگو بهت میگه قابل اطمینانه یا نه.کلی پیج متقلبم گذاشته تو صفحه اش که ب ونید کیان و سرتون کلاه نره.
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
من از خیلیا خرید کردم واقعا هم راضی بودم اصلا کلا خریداری زندگی من از لباس و کفش و کیف و پوشاک گرفته تا وسایل آشپزخونه و جواهرات من از اینستا خرید میکنم تا به حالم هیچ جا سرم کلاه نرفته و پشیمون نیستم دیگه مشخص میشه کاملا کی کارش درسته کی نیس
2706