2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از پیجای eclips_show و peony gallery همبشه لباس میخرم البته فقط خرید انلاین دارن اما پیجای قدیمی هستن که جنس و سروقت میفرستن و کاملا مطابق عکسه ، اما یه پیج هست به اسمه کلاهبردارا که پیجای دزدرو معرفی میکنه اونجا میتونید چک کنید
2728

من خرید کردم یک پیجی هست از اروپا خرید میکنن اول 30 تومن میدید بعد از اینکه جنس رسید تسویه کامل میکنید..جنساشون واقعا خوبه خیلی اهل حلال و حروم هستن من شماره دارم ازشون09378857364

اگه مشکلی داشتید برید سایت فتا

من از پیج قیچی خرید کردم اعتراف میکنم .... خوردم:| سرم کلاه گذاشت هیچ پولمم برنگردوند هیچ کفشمم نفرس ...

چنونفردیگه هم دیدم ازقیچی ناراضی بودن

هیچ چیزارزش ناراحتی تورونداره،بلا استثنا هیچ چیز
2740

دوستان منم خواستم بگم به بافتنی هنر(شهرزاد ) تو اینستا سفارش ندید خیلی بد قول فقط آدم سر می دونه من حدودا آخر شهریور سفارش دادم پول هم ریختم قرار بود 40 روزه تحویل بده آن آخر آذر ماه هست هنوز سفارشم به دستم نرسیده و این خانم همش میگه هفته دیگه می رسه 

ولی کلا سر کار گذاشته من

خواستم بگم که شما یه وقت سرتون کلاه نره

من از پیچ میسلند شال خرید میکنم‌خیلی عالی مخصوصا بسته بندی واسه کادو مناسب و پیچ ایران گالری لباس توخونه ای و باشگاه خریدم که جنسش عالی بود

و پیچ ایران دخت که مانتو نخی و طرح سنتی که اونم‌عالی بود