2733
2739
عنوان

شده بترسید بیبی چک نزنید؟😨

106 بازدید | 18 پست

بچم تازه یه ساله شده چند روزه یکم ضعف دارم و پریودیمم عقب افتاده..  باور کنید میترسم بیبی چک بزنم😬   شوهرمم هی حرصم میده میگه دیگه ببخشید تیر به هدف خورد و هار هار میخنده

هیچ علامت دیگه ای هم ندارم بنظرتون ممکنه باردار باشم؟

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله من میترسیدم و وقتی زدم نزدیکه سه ماهم بود🤦

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
2740
جلوگیری نداشتی اصلا؟؟ 

جلوگیزی طبیعی داشتم

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
خیلی چیزا میتونه باعث تاخیر شه تازه اگ بچت شیر خودتو میخوره  احتمالش کمه

ارع شیر خودمو میخوره   امیدوارم همین باشه که میگی

مثل شوهر من پسرم دوسال و نیمش بود بعد من لیزر وقت گرفتم ک برم  پریودمم عقب افتاده بود دوتا بیبی خرریدم  هی امروز فردا میکردم ک بزنم یا نهه شوهرم میگفت پسر دومیمون توراهه میخندید من میگفتم اگر باردار بشم دختره نینی میکفت نه پسره اخرشم همونی ک خودش میگفت شد 

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦
جلوگیزی طبیعی داشتم

طبیعی جلوگیری نیست عزیزم.. خب نداشتی.. برو یه بی بی چک بگیر بزن هرچه بادا باد باید یه راه بااطمینان برای جلوگیری انتخاب میکردی.. امکان بهم ریختگی هورمون. و استرس و تغیر فصل باعث دیر شدن پریود هست. اما اول مطمعن شو باردار نیستی بعد زعفران غلیظ دم کن بخور. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
مثل شوهر من پسرم دوسال و نیمش بود بعد من لیزر وقت گرفتم ک برم  پریودمم عقب افتاده بود دوتا بیبی ...

من یه پسر دارم سر زایمانش خیلی اذیت شدم تا دو ماه مامانم پیشم بود چقدر درد کشیدم..  اسم بچه میاد اینجوری میشم😨😱  

خداحفطشون کنه عزیزم❤

ارع شیر خودمو میخوره   امیدوارم همین باشه که میگی

ممن سر پسر اولم باورت نمیشه ولی همه میکفتن بعد زایماناختمال بارداری زیاده ولی پسرم شیر خومو میخورد تا وقتی قطع کردم دوسالش ک شد تقریبا دوسال و نیمش بود ک جلوگیری نمیکردم بار دار شدم بعد جالبش اینجاس گاهی پریودم عقب حلو میشد تو شیردهی و من سکته میزدم اونموقع ک نکنه باردار باشم ولی تا قطع کردم و شیر سینه هام خشک شد باردار شدم 

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦
2706