2737
2734
عنوان

اینکه میگن یکی از بچگی بدبختی روش نوشته درسته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 49 پست
واقعا گاهی وقتها گریه میکنه میگه خدایا این همه بدبختی دادی بس نیس واقعا تنهاس ن خواهری ن مادری فقط ب ...

لطفا نزارین اذیتش کنه. یه چیز به مامانتون میگه شما جوابشو بدین.

زندگی همچنان زیباست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هواش را داشته باشین

تمام سعی مو میکنم ولی از شانس گوهم منم شوعر درست درمونی ندارم متاسفانه

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
2728
میدونی چیه تو انتخاب جنس اشتباه کردی بنظرم تعداد کمی اینارو از آنلاین شاپ میخرن،بهتره کالای خاص بذار ...

اره دقیقا اینچیزارو معمولا از فروشگاه میخرن همه ، سفارش نمیدن 

تلاش کن توکل کن به خدا نترس درست میشه همه چی 🌱

اینهمه آدم موفق ۱۰۰بار شکست خوردن برو زندگینامشونو بخون 

آیا بدبختی نوشته شده براشون؟؟؟؟

صلوات میگم برات برسی به خواسته هات

چون خیلی چیزا به ذهنم میاد چیزی نمیتونم بنویسم !!!
خرافاتی بیش نیست

ولی اینکه میگن اونایی که اسمشون زینب هست بلاکش هستن شنیدین؟؟اسم فامیلمون زینب بود هر بدبختی می‌دیدی سرش میومد خیلییی تو جونی سختی کشید

زندگی همچنان زیباست
لطفا نزارین اذیتش کنه. یه چیز به مامانتون میگه شما جوابشو بدین.

اصلا رفت و امد نداریم باهاش همش داداشم را میندازه ب جون مادرم که یا باید سهم تو را بده یا من طلاق میگیرم اون بیچارم گیر کرده اینوسط

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
2740
تمام سعی مو میکنم ولی از شانس گوهم منم شوعر درست درمونی ندارم متاسفانه

همون که تلاشتون را می‌کنید هم دمتون گرم

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
اره دقیقا اینچیزارو معمولا از فروشگاه میخرن همه ، سفارش نمیدن 

پس چرا بعضیا از استانای دیگه از من می‌خرن. من فک میکنم چون فالورام کمه اینجوریه. هر چی تعداد بیشتر باشه خرید هم میکنن.  هزینه تبلیغ هم ندارم آخه

زندگی همچنان زیباست
ولی اینکه میگن اونایی که اسمشون زینب هست بلاکش هستن شنیدین؟؟اسم فامیلمون زینب بود هر بدبختی می‌دیدی ...

ببین من به این خرافاتا اعتقاد ندارم

ولی اصل روانشناسی قانون جذب رو توجیح میکنه 

اگه به یه چیزی خیلی فکر کنی همون میشه

اگ یکی فکر کنه ک من بدبختم همیشه بدبختیا به سمتش جذب میشع

همون که تلاشتون را می‌کنید هم دمتون گرم

وظیفس ول حسابی شرمندشم😞😞

اصلا رفت و امد نداریم باهاش همش داداشم را میندازه ب جون مادرم که یا باید سهم تو را بده یا من طلاق می ...

داداشتون باید حریف زنش بشه. خیلیا مردا کوتاه میان زنای این مدلی سوارشدن میشن. ببخشید. ولی دیدم اطرافم‌میگم. 

زندگی همچنان زیباست
وظیفس ول حسابی شرمندشم😞😞

دشمنت شرمنده، خوب شوهرتم باید همراهی کنه که بتونی ی کارهای انجام بدی ک میگی همراهی نمیکنه

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
پس چرا بعضیا از استانای دیگه از من می‌خرن. من فک میکنم چون فالورام کمه اینجوریه. هر چی تعداد بیشتر ب ...

ن در کل کمتر میخرن ، 

باید تولید محتوا کنی ، پیجتو ببری بالا بره اکسپلور، خودتم برو جلو دوربین ، اینجوری بهت اعتماد میکنن، یا تو استوریات صحبت کن 

2706