2733
2739

من یک زنم

اما روحم مثل یک مرده هست

اینکه هیچ وقت موقعیت شغلی مناسب نداشتم ، به شانسم برمیگرده یا خودم؟!

با هزار امید و آرزو پیج زدم و کار واسه خرج خودم راه انداختم

کلی هم رو محصولاتم تخفیف گذاشتم اما دریغ از یه مشتری�😢

با کلی زحمت پول کار کرد خودم و جمع کردم دادم تبلیغات تا بیشتر مشتری بگیرم اما هیچکی تحویلم نمیگیره و ازمن خرید نمیکنه😪😭😭

زندگی همچنان زیباست

اره مادرم💔

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجاتبلیغ کن ایشاله بفروشی

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2731

ربطی نداره به بچگی بستگی به تلاش آدمه ولی بازار خرابه چه میشه کرد،لوازم آرایشی میفروشین؟

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
اینجاتبلیغ کن ایشاله بفروشی

اینجا نمیشه یه بار اینجا گفتم حمایتم کنین هیچکی فالوم نکرد.من تمامی محصولامو توپیج میزارم با توضیح و قیمت و تخفیف. اما تحویل نمیگیرن

ایکاش میشد اینجا هم گذاشت

زندگی همچنان زیباست
2738
چرا دنیال بخت و اقبالی، شاید ی جای کارت ایراد داشته خودت نمیدونی

بابد تبلیغات بدم که خیلییی پول میخوان. منم نمیتونم هرجایی بدم. ازونورم فامیلا اصلا حمایت نمیکنن. انتظار ازشون ندارما‌ ولی وقتی فالو میکنن و حمایت نمیکنن.بنظرم انفالو کنن هم خودشون راحترن هم خیال من راحتتره که اون یذره حمایتم واقعا از غریبه ها میگیرم

زندگی همچنان زیباست
اینجا نمیشه یه بار اینجا گفتم حمایتم کنین هیچکی فالوم نکرد.من تمامی محصولامو توپیج میزارم با توضیح و ...

حالا ی بار دیگه هم بزار 

یعنی ی بار تو ی کار موفق نشدی، ولش میکنی

ی نیمچه ژنتتیک دان 
ربطی نداره به بچگی بستگی به تلاش آدمه ولی بازار خرابه چه میشه کرد،لوازم آرایشی میفروشین؟

نه ژیلت. دستمال کاغذی. نوار بهداشتی تافته. نایلون فریزر. کیسه زباله.مسواک.همشونم تخفیف دارن و یا جایزه دارن ولی بازآ آره خرابه

زندگی همچنان زیباست
نه ژیلت. دستمال کاغذی. نوار بهداشتی تافته. نایلون فریزر. کیسه زباله.مسواک.همشونم تخفیف دارن و یا جای ...

تو کارت را بکن، هر روز استوری بزار ، هر روز تلاشتو بکن

هر جا میری به همه پیج ات را معرفی کن 

ی نیمچه ژنتتیک دان 
2706