2733
2734
عنوان

خدایا مینویسم اینجا بمونه

82 بازدید | 5 پست

توروخدا بین منو بقیه بنده هات قرق نذار

الان تو تاپیک قبلی یکی نوشت شب ارزوهاست 

همینجوری اشکم ریخت

خدایا توروخدا دلمو‌نشکون 

مینویسم بمونه اینجا خدایا 

دلمو نشکون توروخدا امیدوارم کن 

خدایا شی ارزوهاست

خودت شاهدی من جقد از بچگی اذیت شدم

خودت شاهدی چقد غم داشتم

تورو خدا تورو هرکی دوس داری ناامیدم نکن 

خسته م خسته خدا مگه چی میخوام

چطور میتونی این اشکارو ببینی دلت برام نسوزه

بخدا هرکی میبینه دلش میسوزه برام

تو ک‌منو افریدی خالقمی 

جز تو کیو دارم خدایا شب ارزوهاست 

مارم ب ارزومون برسون

ی عمذ نوکریتو‌میکنم

صبر

منم  

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 

ما براش مگه چقد بندگی کردیم ؟ که اینقد ازش انتظار داریم ؟!

ایا بنده خوبیم براش؟!!

استاتر اتفاقی نبود اومدن من به اینجا داشتم میخوابیدم نمیدونستم امشب شب آرزوهاست وهمینکه امیدوارم حرافام برات تلنگر باشه ،نا امید نباش وصبر داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعاااا شب آرزوهاست چقدر دلم گرفته ،چقدر خستم ،چقدر ناامیدم 

خدایاااااا خدا جونم میدونم بنده خوبی برات نبودم بنده لایقی برات نبودم برات بندگی نکردم ولی تو واسم خدایی کن خودت درهای بسته زندگیمو باز کن خدایاااا خودت درد های دلمو میدونی خودت از همه چی من خبر داری واسم خدایی کن 

فقط خداااا 

ان شاالله به حق این ماه عزیز به اون چیزی که آرزوش داری برسی دلت شادبشه

خدا جونم منم مینویسم اینجا یکی از بنده های خوبت از تح دلش برا ارزو منم آمین بگه.منم به ارزوم برسم دلم اروم بگیره من که بندگی نکردم ولی توبازمثل همیشه برامن خدایی کن من به بزرگیت ایمان دارم خدایاشکرت خدایاشکرت 

ازتح دلت برام بگو آمین🤲