2737
2734
عنوان

کیا با حج الزارت کربلا رفتن؟

63 بازدید | 8 پست

با تور عادی برم کربلا یا با تورهای حج الزیارت چ فرقی داره؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
من با حج و زیارت رفتم عالی بود عالیییی 

۱ تومن گرون تره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه حج و الزیارت یعنی دولت مسوولیت سفرتو ب عهده میگیره

اگر نه همون توری ک باش میری 

۱ تومن گرون تره

ارزشش داره ما از سه تا هتلی که رفتیم دو تا ایرانی بود که غذاشون فوق العاده بود هتل نزدیک حرم حتی زیارت سامرا هم شاملش بود

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
نه حج و الزیارت یعنی دولت مسوولیت سفرتو ب عهده میگیره اگر نه همون توری ک باش میری 

اولین بارتونه؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اولین بارتونه؟

تقریبا بله

دو تا بچه کوچکم دارم

2740
تقریبا بله دو تا بچه کوچکم دارم

پس همون با حج برید که بچه ها اذیت نشن بازم از خودشون زنگ زدید بپزسید مشخص میشه راحت تر میتونید تصمیم بگیرید اگر سختتون بود تصمیم استخاره کنید نهایتش

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید