2733
2739
عنوان

معلم های عزیز با ما خصومت دارن ؟

97 بازدید | 16 پست

یا تیکه میندازن 

یا چشم غره میرن 

یا ضایعمون میکنن 

برگه هارم که  با دقت تصحیح نمیکنن 

خوبم که درس نمیدن 

بهمونم فخر میفروشن 

سوال میپرسی هم کامل جواب نمیدن چرا واقعا ؟ 

خانوما اینجا کسی اگه دبیر یا معلم ترو خدا با دانش آموز دوست باشید 

مدیر عامل کارخونه کافور سازی 😅          مرغ آمین همیشه بالای سرمه       

دو سه روز پیش برای یه کاری رفتم دبیرستان سابقم یعنی خدا شاهده وقتی رفتم تو انقدر جو سمی و بدی بود یعنی فقط دلم می‌خواست فرار بکنم اومدم بیرون با صدای بلند می‌گفتم شکر خدای عزوجله که دیگه مدرسه نمیرم 😂😂😂😂

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دو سه روز پیش برای یه کاری رفتم دبیرستان سابقم یعنی خدا شاهده وقتی رفتم تو انقدر جو سمی و بدی بود یع ...

اره منم بعد چند سال رفتم دبیرستان

از دیدن دخترای قرتی که صد قلم آرایش کرده بودن موهاشون شینیون شده بود حالم بهم خورد

اصلا یه جوری بود دختر ۱۶ ۱۷ ساله از من که زن ۲۵ ساله بودم بزرگتر و زنانه تر بودن

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
دو سه روز پیش برای یه کاری رفتم دبیرستان سابقم یعنی خدا شاهده وقتی رفتم تو انقدر جو سمی و بدی بود یع ...

بعد میگن مدرسه بهترین دورانه 

الان این یه ماه که امتحان بود حالم خیلی خوبه با معلما زیاد سر و کله نمیزنم 

اره منم بعد چند سال رفتم دبیرستان از دیدن دخترای قرتی که صد قلم آرایش کرده بودن موهاشون شینیون شده ...

نه من از معلم ها حالم بد شد 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2738
بعد میگن مدرسه بهترین دورانه  الان این یه ماه که امتحان بود حالم خیلی خوبه با معلما زیاد سر و ...

نه فقط صبر کن بگذره 

چاره ای نداری 

باتوجه ب زبون دراز و پرو بودن بچه های امروزه بهشون حق میدم خودگرفتگی رو کلی عرض کردم

بله اما با اینکارا دانش آموز اصلاح میشه ؟ بدتر لج میکنه که 

اخه فکر نکنم اساتید گرانقدر دانشگاه بهتر باشن 

بهترن

ببین اصلاً جو دانشگاه و با جو مدرسه و دبیرستان اصلاً مقایسه نکن من رشته حقوق می‌خوندم همشون قاضی و وکیل بودن حتی ما آخوندم جزو استادامون بودن که اصول فقه و متون فقه بهمون یاد می‌دادند خدا شاهد سر کلاسامون انقدر فان بود انقدر خوش می‌گذشت که الان بعد از یک سال تموم شدن دانشگاهم فقط آرزو دارم برم هر روز سر کلاساشون بشینم خوش بگذرونم

بهترن ببین اصلاً جو دانشگاه و با جو مدرسه و دبیرستان اصلاً مقایسه نکن من رشته حقوق می‌خوندم همشون ق ...

دلم فعلا به اینا خوشه استاد پایه و خوب همیشه در یاد آدم میمونه 

نمیگم همه بدن هرگز 

2706