2733
2739

مثلا نسبت به هم سناش خیلی از کلمه ها رو نمیگه ولی در این حد، بلده مامان دستم بشور کثیفه ،یا کفش من کجاست ،اسم فامیلیش بلده ،رنگ ها رو من میگم تکرار میکنه اسم میوه ها رو بلده به نظرتون با یه گفتار درمان صحبت کنم یا در همین حد خوبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه کلمه هم بگه بدونید مشکل شنوایی نداره مشکلی نیست برادر زاده من با این حرف زدن بلد بود ولی تا پنج ...

چون بعد تولد زردی شدید گرفت ۲۰ روزش که بو د تخصصی گوشش رو چک کردم مشکلی نداشت الانم مشکلی نداره فقط حرف زدنش نسبت به هم سناش کمه

البته همش ما دو تا تنهاییم چند روز بردم خونه مامانم اینارو یاد گرفت

بچه یکی از فامیلهامون ۲سالگی تازه کلمه گفت

الان نرماله همه چیش

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
2740
عالیه از نظر درک و دستور پذیری

خب پس نگران نباش فقط ی کاری کن نزار تی وی ببینه زیاد موبایل بازی کنه

کتاب های تصویری بگیر یا کارت های دید آموز. هر روز براش بخون و توضیح بده. زیادم باهاش حرف بزن مثلا هر کاری میکنی بگو مثلا مامان داره برنج میشوره مامان گاز روشن میکنه مامان قاشق برمیداره... مثل رادیو همه اش حرف بزن حتی اگر گوش نمیده. خیلی هم زیاد بهش بگو کار انجام بده مثلا قاشق بزار روی میز توی مرخله بعد دستورات دومرحله ای مثلا مامان برق روشن کن خودکارم بیار

زیادم ببرش تو جمع به خصوص بچه ها

همتا اسم خـودمه♥