2733
2739

من فقط پیش جنابی ویزیت شدم .. چون وقت خیلی دوری رو بهم داد دیگه پیش یکی دیگه عملکردم 

خیلیم بد اخلاقه .. جلوی اون همه ادم هرچی از دهنش دراومد به منشیش گفت 👨‍🦯

مرا ز من خبری ده اگر خبر داری!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من فقط پیش جنابی ویزیت شدم .. چون وقت خیلی دوری رو بهم داد دیگه پیش یکی دیگه عملکردم  خیلیم بد ...

پیش کی عمل کردید /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
دو سال بعد 😂

منم یکی از دوستام رفت تابستون بعد نوبتش شد ازشم خبر ندارم بدونم راضی یه یا نه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2738
من فقط پیش جنابی ویزیت شدم .. چون وقت خیلی دوری رو بهم داد دیگه پیش یکی دیگه عملکردم  خیلیم بد ...

از بس  منشی هاش  عوضین  از همه  زیر میزی  میگرن     بعدن  ۶ ماه وقت  عمل میدن    حلال نیس که      

جنابی هم  پول  برش  داشته  سگ شده  

الانم  هرکی  پیشش عمل میکنه  راضی نیس  میگن معروف شده  از سر باز میکنه  دیگ  خوب  عمل نمیکنه   

۵ سال پیش  جنابی  با الان خیلی  فرق میکنه 

هیچکدوم من از هرکی پرسیدم گفتن همدان دکترع خوب نداره خودمم خواستم پیش روزی طلب عمل کنم اما نکردم

چرا  از همه  شهر ها میان  همدان برای  عمل  بینی    بنظرم  کارشون  از تهران  بهتره 

چرا  از همه  شهر ها میان  همدان برای  عمل  بینی    بنظرم  کا ...

نمیدونم من اون موقع که خواستم عمل کنم گفتن دکترای خوب همدان فقط جنابی و روزی طلبن که چندتا نمونه کار دیدم خوشم نیومد درکل عمل بینی هم شانسیه

2706