2752
2734

اگه بچه دارید چجوری بچتونو کنترل میکنین نمیذارین زیاد بره خونه مادرشوهرتون؟ 

الان باردارم نمیخوام بچم وقتی دنیا اومد دو تربیتی بشه😭😭😭

کسی تجربه ای داره؟؟ 

شرایط جدا زندگی کردن رو هم نداریمم

تو دوران حاملگی هم هیــــــــــــچ خوبی ازشون ندیدم ک بگم بچمو بذارم پیششون عیبی نداره و فلان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین بالا بری پایین بیاید بچه آخر سر حرف مادرشه توام سعی کن بت بچت خیلی محبت کنی که بیشتر از همه حرف ...

یعنی بهش محبت کنم میتونم رو رفت و امدش کنترل داشته باشم؟ 

بعدا که بچه اتون بدنیا بیاد واقعا یه زمانهایی احتیاج داری یکی دوساعت بچه اتون بره یجایی که بتونی استراحت کنی یا به کارات برسی ،برای زمانهای دیگه اش  هم بچه یا خوابه یا میتونی با اسباب بازی هاش مشغولش کنی یا خودتون باهاش بازی کنید یا فیلم و کارتون ببینه

بعدا هم که بزرگ تر میشه که در روز یکی دوساعت پارک ببرینش یا کلاسی اسمشو بنویسید 

ما هستیم ،ولی تا الان حتی یک ساعت هم بچه هامون بدون ما خونه مادر بزرگشون نرفتن ،البته ما از روز اول مثل همسایه هستیم واصلا خونه هم بدون دعوت رفت وامد نداریم ،فقط همسرم هرشب خونه مادرش میره 

اخه نکه خیلی دیرم میگذره..  ی چش بهم بزنم بزرگ شده

عزیزجان هنوز دنیا نیومده غصه میخوری چجوری تربیت کنی؟یا دوتربیت نشه؟خیلی نگرانی مادر شادی باش فقط مادرشادی باش و برای بچت حد ومرز بذار هفته ای ۳بار میریم پیش مادرجون و باهم برین در هر صورت اونم مادربزرگشه اگه خانوم خوبیه نگران نباش خودمم طبقه بالا مادرشوهرمم 

شرط اول قدم آنست که مجنون باشی...
عزیزجان هنوز دنیا نیومده غصه میخوری چجوری تربیت کنی؟یا دوتربیت نشه؟خیلی نگرانی مادر شادی باش فقط ماد ...

نه همون دیگ اگ خوب بودن مثه پروانه دورشون میگشتم

دیگ غصه ای نداشتم..

من وقتی بچه بودم با مادربزرگم یجا بودیم مدتی، من پذیرفته بودم خونم اون بالاست و توی حیاط حق دارم بازی کنم، داخل خونه و زندگی اونا نمیرفتم اصلا، وقتیم میخواستیم بریم باید لباس میپوشیدم مهمونی طور میرفتم، بچه رو هیچ جا تنها نفرست که اعتماد بیجا نکنه به کسی و ارامش تو هم تامین میشه، بارداری فکرای منفی رو بیرون کن روی جنین اثر میذاره