2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جاري منم داشت شهريور عمل كرد خوش خيم بود الانم هيچ مشكلي نداره خداروشكر حالش عاليه

فکر کنم مال بابام خوش‌خیم نیست فردا جراح میاد جواب ام آر آی رو میبینه میگه باید چکار کنیم. جاریتونو کدوم دکتر عمل کرد؟

اخی عزیزم خوش خیمه یا بد خیم 

امیدوارم عین من باشه که گفته بودن گوشم استخون اضافه داره یا تومور خوش خیمه یا سرما خوردگی که خیلی احتمالش کم بود یا مروارید که مروارید لود با ساکشن در اومد امیدوارم مشکلش جدی نباشه 

پیش چند تا دکتر ببرید من پیشه پنج تا دکتر رفتم همه میگفتم استخونه این مرواریدو برام در اورد  خدا حفظش کنه وگرنه میرفتم اتاق عمل 

2740
اخی عزیزم خوش خیمه یا بد خیم  امیدوارم عین من باشه که گفته بودن گوشم استخون اضافه داره یا تومو ...

تومور که صدرصد هست امروز عصر ام آی آی رنگی گرفتن. و احتمالا خوش خیم نیست باید جراح بیاد نظر قطعی رو بده

علایم چی بود ؟!  پدرتون چند سالشه ؟!

۶۸ سال. مدتی همش احساس خستگی داشت چرت میزد چون کمخونی شدید داشت گفتن علتش کمخونی حتی مشکوک به سرطان خون بودند از مغزاستخوانش نمونه گرفتن سرطان نبود. با اینکه کمخونیش خیلی بهتر شده بود دائما چرت میزد و پاهاش کمی ضعف داشت که اونم گفتن واسه دیسک کمرش. تا اینکه به حدی حالت خواب آلودگی زیاد شد شک کردیم نکنه سکته کرده بردیم اورژانس سی تی گرفتن گفتن توده تو مغزشه

فکر کنم مال بابام خوش‌خیم نیست فردا جراح میاد جواب ام آر آی رو میبینه میگه باید چکار کنیم. جاریتونو ...

اسمشو يادم نيست بايد از دخترش بپرسم ولي توي بيمارستان بازرگان عملش كردن 

فقط 42 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜دائماً يكسان نباشد حال دوران غم مخور💜💜
اسمشو يادم نيست بايد از دخترش بپرسم ولي توي بيمارستان بازرگان عملش كردن 

آها اگر بشه ما میخوایم دکتر حسن رضا محمدی جراحیش کنه بیمارستان عرفان. امیدوارم قبول کنه فردا بیاد مدارکو ببینه چون سرش خیلی شلوغه

2706