2737
2734
عنوان

آخه جشن اسم دیگه چه مزخرفیه

233 بازدید | 19 پست

اگه میدونستم انقدر دردسر دارن اصلا بچمو نمی‌نوشتم این مدرسه

جشن اسم گرفتن دو تا از مامانا برا بچه هاشون

کیک و ژله و پفیلا و آبمیوه و مارشملو و هدیه برا بچه های کلاس دادن

آخه چه خبره تو این گرونی، اونم هزینه برا یه چیز غیر مهم

وقتی هم بچه ی من اینا رو میبینه که نمیشه براش کمتر از اونا ببرم

کاش انقدر بعضی آدما درگیر تجملات نبودن🥲

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤

واقعا دیگه بعضی چیزا خیلی شورش رودراوردن 

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی چی جشن اسم ؟

کلاس اولی ان مگه؟

خب اگه اجباری نیست انجام ندید بجاش برا بچتون یه هدیه بگیرید براش توضیح بدید .

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

بخدا اینایی که مردم تو این گرونی به خرج میندازن چطوری میخوان جواب خدارو بدن اخه 😔 هرروز یه خرجی میتراشن برا تیغیدن مردم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همه‌ی مدرسه‌ها جشن اسم دارن. 

من پارسال چون برا دخترم تو مدرسه تولد گرفتم جشن اسم رو ساده برگزار کردم. شیرینی تر گرفتم و گلدون کوچولو با گل طبیعی برای هم کلاسی‌هاش. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2738

جشن اسم چیه

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

میخواستی بچه دار نشی 

زرت زرت بچه میارید به فکر بچه و خرجش نیستید مثل گدا گشنه ها بزرگش کنید هیچ کاری نکنن ملت که شماها راحت بگذره براتون 

اون نسل شصت و هفتاد بودن 

الان این نسل با پول زندگی میکنن

آینده بچه با هزار تا خواسته و ارزوهاش زندگی میکنه که همسن سالاش راحت بهش رسیدن 

واقعا کاش مردم یه کم قبل بچه دار شدن جیبشون نگاه کنن

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
2706