2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا پای طلاق رفتم ولی بعد یکسال قهر رجوع کردم

دلیلشم کتک هاش بد بینی هاش شکاکی هاش و....

خیلی خیلی چیزا بود که عذابم میداد

ولی قهرم شد براش تلنگر الان راضی ام

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731
من تا پای طلاق رفتم ولی بعد یکسال قهر رجوع کردم دلیلشم کتک هاش بد بینی هاش شکاکی هاش و.... خیلی خی ...

کاش سالم بود اعتیاد نداشت من این بار سومه امیدوارم طلاق انجام بشه این آدم نمیشه تهمت میزنه دست بزن داره فحاشی داره سرکار نمیره 

من تا پای طلاق رفتم ولی بعد یکسال قهر رجوع کردم دلیلشم کتک هاش بد بینی هاش شکاکی هاش و.... خیلی خی ...

خدارو شکر 🤲

عزیزم انشاالله خوشبخت باشید 💙

شرط و شروط براش گذاشتی برگشتی ؟

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
خدا لعنت کنه ساقی ها رو که همه رو معتاد میکنن. بچه داری؟ حمایت خونواده رو داری ؟

سه تا بچه دارم پدرم و مادرم پشتمن چون شرایطمو میبینن من خیلی گذشت کردم جدیدا میگه برو میخوام زن بگیرم

2738
کاش سالم بود اعتیاد نداشت من این بار سومه امیدوارم طلاق انجام بشه این آدم نمیشه تهمت میزنه دست بزن د ...

درکت میکنم منم روزگار سختی داشتم 

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم ♥️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
خدارو شکر 🤲 عزیزم انشاالله خوشبخت باشید 💙 شرط و شروط براش گذاشتی برگشتی ؟

نه هیچ شرطی قید نشد

فقط گفتم بزاره تو جامعه باشم برم سرکار

بزاره خانواده مو ببینم

دیگه کتکم نزنه

اینارو ازش خواستم ولی کتبی نشد 

ممنون عزیزم ♥️

شما جداشدین چه طور

نه عزیزم جدا نشدم رجوع کردم بهش 

2706