2752
2734
اعتیاد

تصمیم سختیه . وضعیت مالیش اوکیه؟ به خانوادش میرسه یا اذیتشون میکنه . آخه من آدم معتاد می‌شناختم هیچ وقت خانوادش رو آزار. نداد البته منظورم این نیست با اعتیادش مشکلی نداشتن .  منظورم کتک زدن و از کنترل خارج شدن شخص . و بی پولی و ایناس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط از مجردای عزیز خواهش میکنم تروخدااا تروخدااا ازدواج نکنید یا  حداقل سی به بالا ازدواج کنیدبخدا هیچییی تو ازدواج نیست من از زندگیم راضی ام ولی حسرت شخصیت و موقعیتی که قبل ازدواجم داشتمو میخورم یه دختر شاد و مستقل پر انرژی که شب تا سرشو میزاشت زمین میخابید ولی الان واقعااا احساس پوچی میکنم

اگر شاغلید و دارید از زندگی لذت میبرید فکر نکنید با ازدواج خوشیاتون دوتایی میشه نه...

قبل ازدواج همه میگفتن بخدا ازدواج چیز خاصی نیست شوهر میخای چیکار

الان میفهمم چی مبگن و به هیچکس ازدواجو توصیه نمیکنم 

2731