2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام اناشید جون من ۳۴هفته ام الان دو روزه تکونای نینیم خیلی شلو بی حال شده ولی تکون میخوره میخواستم ببینم طبیعیه
یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2740
دکترم بهم متفورمین داده میخوام بدونم روزی دو تا اگه بخورم کی پری میشم اگه از امروز شروع کنم
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
سلام من ۱۷ خرداد اخرین بار پری شدم کی برم سونو واسه شنیدن صدای قلب نی نی؟
خدایا دل همه خانما رو با هدیه فرزند شاد کن و نی نی هاشون رو سلامت نگه دار خدا جونم پسرم رو به خودت سپردم مراقب هدیه های زیبایی (همسرم و فرزندم)که بهم دادی باش.
سلام.من 4سال پیش اولین ماه اقدام بدون هیچ دارویی حامله شدم. اینماه هم دکتر چون 2ماه بود کنتراسمین میخوردمبهم 2 تا آمپول hcgزد و گفت اقدامامو از فرداى اونروز که آمپولو زده داشته باشم. حالا هم 4 روز مونده به موعدم و خبرى نیست فعلا. براى ماه بعد چون خیلى عجولم براى حاملگى ،لتروزول داده. به نظرتون لتروزول رو بخورم ویا چون تا حالا همیشه پریودام منظم بوده ،اجازه بدم طبیعى و بدون دارو حامله بشم؟؟؟ ممنون از لطفتون و زمانى که صرف میکنید.
خدایا.....دوستت دارم.......
2706