2733
2739
عنوان

یه دختر با حقوقش چیکار کنه؟😶

270 بازدید | 23 پست

من ۱۸ سالمه ۱۰ تومن حقوق دارم تقریبا اگه برنامه ای واسش نداشته باشم مامان بابام ازم میگیرن دیگه نمیدن

بنظرتون چیکار کنم؟وام بگیرم ماشین بگیرم قسطشو بدم یا مثلا سرمایه گزاری کنم؟اصلا توچی سرمایه گزاری کتم بعدا به دردم بخوره

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شغلت چیه؟!

ارایشگری میکنم تدریس خصوصی دارم دانشجو معلمم هستم

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
2740

هرماه ۵تا۷تومن پس اندازکن....طلا بگیر ...یااگه پول داری بذار بانک و معدل حسابت را ببر بالا و ی وام بگیر که باپولت قسط بدی ....بعد ک وام گرفتی باهاش ماشین بخر 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

ماشین بخر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706