2737
2734
عنوان

تولد مادر شوهر!!!

212 بازدید | 22 پست

پارسال شوهرم گفت دوست داره برای مادرش تولد بگیره،  منم دیدم، مادرش حدود هشتاد سالش، و برا اینکه دل شوهرمُ به دست بیارم، خواهر و برادرش دعوت کردیم. به کسی نگفتیم مهمونی تولد،  بعد از شام کیک آوردیم و همه سوپرایز شدن.  حالا دوباره امسال شوهرم میگه دوباره مثل پارسال تولد بگیریم برا مادرش. من حقیقتش اصلا دوست ندارم، چون مادرش هیچ مناسبتی به ما تبریک نمیگه حتی تولد بچه هام!!!!  هم اینکه رفتار خواهرشوهرهام باهام خیلییی بده، با من حرف نمیزنن، وقتی با جاریم صحبت میکنن من وارد بشم صحبتشونُ قطع میکنن.من هشت سالبعد عروسیم بچه دار شدم،شنیدم که پیش دیگران گفته بودن این بچه دار نمیشه ما چکارکنیم!!!! حدود سی سال اختلاف سن دارم، جاری هم که کلا باهم مثل غریبه رفتار میکنیم.

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به شوهرم میگم به همه خواهر و برادرهات بگو یه شب خونه مادرت شام بیان، ما کیک بخریم،  میگه نه، دوست دارم خونه خودمونباشیم. 

میگم پس فقط مادرت دعوت کنیم، میگه نه اونها هم باشن

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
2740

صد در صد اینا رو ب شوهرت بگو و بگو وقتی برام ارزشی قائل نمیشن من ناراحت میشم و این حرفا جوری بگو ک بهش برنخوره یا توهینی به خانوادش نشه ولی همه ناراحتی ها یا دلخوری هایی ک ب وجود اومده رو بگو اگه واقعا شوهرت عاقل باشه میفهمه و میگه باشه

واسه داشتن چیزی که تا به حال نداشتی، باید کسی باشی که تا به حال نبودی .

به نظرم بگیر تولدو شرمندگیش میمونه واسه خودشون‌. چون اگه نگیری بعدا همه کارای بدشونو پیش همسرت تبرئه میکنن و میگن اون حتی حاضر نبود سالی یه بار دعوت کنه واسه تولد مامانمون. تولدو بگیر ولی به روی همسرت بیار که با وجود همه بدیاشون داری چقدر کوتاه میای به خاطرش

خواهر برادرش زیاد اهل دعوت نیستن،  مثلا جاریم سال97 خونه ش مهمونی داد، دیگه دعوت نکرد.  خواهرشوهرهام هم همینن.  

شوهرم میگه خانوادمُ پارسال دعوت کردیم، دیگه دعوتشون نکردیم.  حالا بعد یکسال بیا هم مهمونی بگیریم.  هم یه کیک بگیریم برا پیرزن خوشحالش کنیم

2706