2737
2734
عنوان

یوسف تیموری داره مجدد ازدواج میکنه

1175 بازدید | 42 پست

بچه ها هفته گذشته رفته بودیم اهواز رستوران بودیم یه آشنا هم اونجا بود اطلاعاتو ب ما داد گفت ک یوسف تیموری داذه با یه خانوم اهوازی آشنا میشه برای ازدواج و ما هم یوسف تیموری رو دیدیم اونجا و همه باهاش عکس هم‌گرفتن ولی خب فک کنم ما ب خانومه نرسیدیم ندیدمش🤭العانم استوری میزاره هر دقه میاد اهواز ببینیم بلاخره دوماد اهوازیا میشه یا نه

زن اولش چی شده؟

کسی که این امضا رو میخونی ازت میخوام برای حل مسئله ی زندگیم یه صلوات بفرستی.ان شاءالله که بازتابش رو توی زندگی خودت ببینی بزودی. خدایا یه روزی حلال و فراخ ازت میخام. الهم صلی علی محمد و آل محمد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن تایلندیش فوت شده 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2731
2738
زن قبلیش چی بچه هاش

بچه نداشت که .یه پسر خونده داره از زن اولش که تو تایلنده .گاهی میره بهش سر میزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
ن جدا شدن

نه عزیزم .فوت کرده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یادمه پارسال هم یه کاربر تاپیک زد گفت شهاب حسینی رفته خاستگاری دختر یکی از اقوام دورش که سنش کمه .

میگفت خودتون چند ماه بعد میفهمید .

واقعا هم راست گفت .

اسنارتر الان شما منو یاد اون کاربر انداختی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706