2733
2734
عنوان

یوسف تیموری داره مجدد ازدواج میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 42 پست
اره جدا شد ازش چ خانواده ای داره دختره همه تحصیلکرده اصیل ولی چاووشی بهش خیانت میکرده 

از زنه معلوم بود .چه بب لیاقت بوده چاووشی .

اصلا فکر نمیکردم دلیل طلاقشون این باشه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
شهاب حسینی دامادداماد خاله ی منه

واقعا ؟

نکنه خودت تاپیک زده بودی ؟

الان اوکی ان باهم دیگه ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
نه من نبودم مانسبتمون دوره خالم رو هم خیلی کم میبینیم چون خالم اینا مشهد هستن وماتهران،ظاهرا مشکل ...

خدا روشکر .ولی همیشه دلم برای پریچهر میسوزه .

اصلا به این خانوم جدیدش نمیاد .

آره اون کاربرم میگفت خانواده ی همسر جدیدش اهل مشهدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا همین بود ولی خب قدر خانومش رو نمیدونست با یه مشت بی سرو پا ب زنش خیانت میکرد 

خدا منو ببخشه بر عکس فکر میکردم 😐😑

گناه زن چاووشی هم افتاد گردنم 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خیلی ببخشید اومدم یه سوال بی ربط اینجا بپرسم راجب دخترتون

دخترتوت علائم بلوغش از چندسالگی شروع شد؟؟

https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_5696310441 داری ریپ بزن حرف بزنیم چرا میترکونی مریض .هرچقد بترکم برمیگردم پس زحمت نکش خواستم بهت بگم:«واسه همه‌ی اون روزایی که، حس کردی با یه نخ به زندگی وصلی وبازم از پسش بر اومدی، ازت ممنونم»❤️‍🩹🫂چهار عاملی که باعث میشه رابطه شما پایدارتر باشه:- اوقات زیادی را باهم سپری کنید، یعنی بیشتر وقت باهم بگذرونید سفر بیشتر برید.- گذشت داشته باشید، همیشه رو حرف خودتون پا فشاری نکنید سعی کن همدیگرو ببخشید.- از هم دیگه تعریف کنید، قربون صدقه همدیگه برید و باهم دیگه شوخی بکنید.- به حریم شخصی همدیگه احترام بزارید، به یکدیگر بی‌احترامی نکنید و سعی کن همیشه مراقب یکدیگر باشید.👌زن جماعت توی هر سنی بنده ی توجه مردشه، مثلا الان مادربزرگم با ۶۵ سال سن نشسته داره گریه میکنه ک چرا بابابزرگم از صبح بهش کم توجه کرده ...
سلام خیلی ببخشید اومدم یه سوال بی ربط اینجا بپرسم راجب دخترتون دخترتوت علائم بلوغش از چندسالگی شروع ...

سلام عزیزم ،والا دخترم هنوز پریود نشده سینه هم نداره خیلی کم،موی زائد رو‌ ده یازده سالگی 

سلام عزیزم ،والا دخترم هنوز پریود نشده سینه هم نداره خیلی کم،موی زائد رو‌ ده یازده سالگی 

ممنون گلم🙏

https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_5696310441 داری ریپ بزن حرف بزنیم چرا میترکونی مریض .هرچقد بترکم برمیگردم پس زحمت نکش خواستم بهت بگم:«واسه همه‌ی اون روزایی که، حس کردی با یه نخ به زندگی وصلی وبازم از پسش بر اومدی، ازت ممنونم»❤️‍🩹🫂چهار عاملی که باعث میشه رابطه شما پایدارتر باشه:- اوقات زیادی را باهم سپری کنید، یعنی بیشتر وقت باهم بگذرونید سفر بیشتر برید.- گذشت داشته باشید، همیشه رو حرف خودتون پا فشاری نکنید سعی کن همدیگرو ببخشید.- از هم دیگه تعریف کنید، قربون صدقه همدیگه برید و باهم دیگه شوخی بکنید.- به حریم شخصی همدیگه احترام بزارید، به یکدیگر بی‌احترامی نکنید و سعی کن همیشه مراقب یکدیگر باشید.👌زن جماعت توی هر سنی بنده ی توجه مردشه، مثلا الان مادربزرگم با ۶۵ سال سن نشسته داره گریه میکنه ک چرا بابابزرگم از صبح بهش کم توجه کرده ...