2737
2739
عنوان

کک و مک و خال

268 بازدید | 27 پست

سلام دوستان،کسی بوده که کک و مک و خال های کمرنگ روی صورت رو درمان کرده باشه؟ نتیجه گرفتین؟ من روی صورتم خیلی دارم نمیدونم چه روشی خوبه، یکی میگه لیزر یکی میگه لایه برداری و ... ،ممنون میشم اگر کسی تجربه داره راهنمایی کنه

اگر بخواین عکسشو میزارم براتون

ببینم صورتتو 

میتونی از صابون لایه بردار و. روشن کننده استفاده کنی

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من پوستم خیلی سفیده و کک مک داشتم دوبار لیزر کردم تا رفتن

البته الان یکم برگشتن ولی خیلی کمرنگن معلوم نمیشن

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

سلام گلی

من خیلی دنبالش بودم و خیلی راه ها رو امتحان کردم که فایده نداشت

نهایت یه دکتر بهم گفت لیزر کیوسویچ اونم با دستگاه فرانسوی که فقط دو تا کلینیک تو تهران دستگاهشون فرانسویه

منم تهران نیستم و فعلا کک و مک هام هستن

2740
سلام گلی من خیلی دنبالش بودم و خیلی راه ها رو امتحان کردم که فایده نداشت نهایت یه دکتر بهم گفت لیز ...

منم اینو شنیدم اما من کرجم و شنیدم کلینیک آسمان داره اما از جواب دهیش مطمئن نیستم

2706