2737
2739

هفته ای یه بار تمیز میکنن ؟قبول دارم که ظاهر کابینت زود به زود کثیف میشه که نهایت سریع با یه دستمال پاک میشه 

ولی داخل کابینت  که زود به زود کثیف و به هم ریخته  نمیشه ،که بعضی خانما میگن هفته ای یه بار تمیز میکنم من بیرون کابینت هر وقت کثیف باشه همون موقع دستمال میکشم ،داخلش هم سالی یه بار خالی میکنم اساسی تمیز میکنم .

شما چند وقت یه بار تمیز میکنین ؟

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

کسی نبست ؟

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر وقت نیاز باشه من تقریبا سالی دو الی ۳ بار

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
2740
هر وقت نیاز باشه من تقریبا سالی دو الی ۳ بار

البته بستگی داره 

دم دستی ها شاید هفته ای یبار🤦🏻‍♀️🚶‍♀️

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
داخلی هر ۳-۴ ماه یک بار چون واقعا بهم میریزه.بیرون هر ۲-۳ هفته یک بار اگه لک داشته باشه دستمال میکشم

خب داخل کابینت هر چی را بر میداریم بعد دوباره میزاریم سر جاش دیگه ،زیاد به هم ریخته نمیشه 

گاهی وقتا میگم نکنه من تنبلم ،خب اخه وقتی به هم ریخته نیست کجاشو مرتب کنم ؟

نه والا مام هر سال یکی دوبار فقط داخلشونو بیرون میکشیم تمیز میکنیم ..روی خود کابینتم مال ما سفیده زود لک و چربی رو نشون میده هر یکی دو هفته یه دستمال با شونینده ای چیزی

میخوابونم دهنتااا🗿🤛🔪
خب داخل کابینت هر چی را بر میداریم بعد دوباره میزاریم سر جاش دیگه ،زیاد به هم ریخته نمیشه  گاه ...

ی عده وسواسن بیخودی همش ی دستمال دستشونه

جا کابینت تمیز کردن ی اهنگ بزار ی چایی بریز برا خودت ریلکس کن

خب داخل کابینت هر چی را بر میداریم بعد دوباره میزاریم سر جاش دیگه ،زیاد به هم ریخته نمیشه  گاه ...

وقتی نیست مگه بیکاری برا خودت کار درست کنی؟

من بچه کوچیک دارم ی سره دستشون تو کابیناست خیلی وقتا ادویه میریزه مجبورم تمیز کنم...کابینتای بالا معمولا کمتر بهم میریزن تا پایینا