2733
2739
عنوان

شما چطوری از امام رضا حاجت میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56084 بازدید | 201 پست
دوست جونا امامان واسطه فیض هستن.
پیش خدا ارج و منزلت دارن.
من خاستگار زیاد داشتم ولی یا باب میل من نبودن یا باب میل پدرم.
خلاصه هر کی میومد با کلی دلخوری یامن قبول نمیکردم یا پدرم نمیذاشت میگفت خوب نیست.. دیگه بریده بودم ،سنم هم داشت رد میشد،برای ازدواجم رفتم پیش امام رضا ع و ب ایشون گفتم شما اینهمه کور و فلج مادر زاد رو اینجا شفا دادید نمیشه یه پسری که هم خودش هم خانواده ش متناسب با من و خانواده ام باشه برام پیدا کنید؟گفتم امام رضا ع نگو نمیتونم که من باورم نمیشه. شما کارهای بزرگتر از این راه انداختید.

تو راه برگشت از مشهد بودم که یکی از آشناهامون زنگ زد گفت یه پسری هست آشنای ما هستش و خانواده عالی خودش هم عالی و... بیاد خاستگاریت؟منم قبول کردم.

وقتی اومد دیدم واقعا همونیه که میخوام.الانم ک اینا رو مینویسم بغل دستم لا لا کرده اون پسره.

برای همیشه ممنون امام رضاع هستم ک وساطتت منو پیش خدا کرد و این مرد خوش قلب نصیبم شد.
من همیشه به دوستام میگم امام رضا ع زد پس گردن فلانی اومد منو گرفت،خخخهه
☁☔⛅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا امام رضا
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

دوستان لطفا اگه زيارت امام رضا (ع) رفتين براي منم دعا كنين،چندين ساله به بيماري بدي مبتلا شدم هر درماني هم كه فكرشو بكنين انجام دادم،اين روزا فقط خدارو صدا ميزنم نذر ٧يس و١٠٠صلوات براي امام رضا كردم تا حالا قسمت نشده برم مشهد زيارت اما اميدوارم امام رضا حاجت روام كنه ويه سفر برم ،،،،ان شاءالله همه ي دوستان حاجت روا شن و دلشون شاد باشه هميشه

2731

سلام به همگی

neda7092 جان عزیزم انشاالله فروردین عازم حرم هستیم. حتما سلام شما رو به آقا میرسونم و اگر قابل باشم برای همگی و شما دعا میکنم.

انشاالله به زودی خوب میشید و این روزها یه خاطره میشه براتون.

سلام بچه ها.من ديشب تو حرم بودم خيلي گريه كردم و قسم دادم و از امام رضا خواستم عشقم برگرده باهاش ازدواج كنم.رفتم بيرون حرم وقتي داشتم بر ميگشتم نگهبان حرم بهم گفت مجردي يهو،بين اين همه آدم از من پرسيد،خشكم زد گفتم آره،گفت از آقا بخواه گفتم واسه همين اومدم.گفت شنبه ديگه با شيريني اينجايي.بچه ها يعني آقا خواست بهم بگه حاجتت رو براورده كردم؟؟؟

سلام عزیزم

امام رضا واسطه هستن.

یکی مث من که پیش خدا آبرویی نداره از امام رضاش میخواد براش واسطه گری کنه پیش خدا...

دعای امام رضا و واسطه گریش در حق ما کجا و دعای خودمون کجا 

امامان معصوم سرعت رسیدن به حاجتتون رو از درگاه خدا اگر به صلاح بنده اش باشه،زیاد میکنن.

سلام دوستان چهارشنبه ولادت امام رضاست برای من دعا کنید 

من‌ساداتم و جدم امام رضاست حاجتی دارم که بقول خیلی ها نشدنیه ولی من متوسل شدم به خداوند مهربونم و ائمه اللخصوص امام رضا 

از امام رضا خواستم این هفته که تولد خودمم هست بهم کادو  بده  و واسطه بشه خداوند حاجتم رو بده 😢😢😢😢

2738
سلام بچه ها.من ديشب تو حرم بودم خيلي گريه كردم و قسم دادم و از امام رضا خواستم عشقم برگرده باهاش ازد ...

عزیزم

خوش بحالت😍 

انشاالله که حاجتتو گرفتی😢😢

من دیگه زبونم نمیگرده از آقا چیزی بخام و دیگه هیچوقتم ازشون نمیخام چیزی

قشنـگـ تریـن اتفـاق زندگیـ ـم 💖 دیگه وقت افتادنتـه لطفـا بیفـٺ 😛😍

من بیماری اعصاب دارم و وسواس شدید خیلی امید دارم امام رضا شفام بده چند روز دیگه برای اولین بار میخوام برم زیارت امام رضا نمیدونم مریضی منم شفا میده یا نه؟چکار کنم حاجتمو بگیرم

یک مثال از هزاران مثالی که میشه زد اینکه عزیزی که حاجتش رو از یک شهید گرفته بود تعریف میکرد که در خو ...

عه  چه  جالب   نکنه  شهید هادی  بوده ؟  منم  بعداز  خدا  نفس  کشیدنمو   مدیون  شهدای  گمنام  دانشگامون  هستم  

2706