2737
2734
عنوان

شما چطوری از امام رضا حاجت میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56100 بازدید | 201 پست
ای جووووووووووونم پرگل عزیزم ان شالله عاقبت بخیر بشی به حق امام زمان.. دوستان عزیزم ببخشید سرتون رو به شخصه درد اوردم ان شالله همتون عاقبت بخیر بشید بنده حقیر هم دعا کنید شب جمعه اس ان شالله اسم همگی امون جزو زائران امشب ابا عبدالله ثبت بشه.. صلواتی هدیه به امام حسین و شهدای کربلا بفرستید.. خدانگهدار
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خاطره ام رو مبهم و کلی گفتم، انشاالله این بار هم حاجت بگیرم، میان اینجا براتون جفتش رو با جزییات تعریف میکنم و مختون رو میخورم.. خخخخخ..
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2728
مهسا جان واقعا من به این با همه وجودم اعتقاد دارم که هیچ کس دست خالی از در خونه ائمه برنمیگرده.. شاید طول بکشه، ولی دست خالی نه، هیچ وقت امکان نداره..
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
پر کگل عالی گفتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
اسم هایی که بابام رو پسرم گذاشته شامل: پسرک خرما فروش. میرفندرسکی. یه شعر هم براش ساخته:یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه پسر خوشگلی بود همونجا نشسته بود از بالا هه هه میکرد از پایین تر تر میکرد اگه گفتی اون کی بود یه پسر خوشگلی بود
2740
رز جون واقعا امام رضا مهربونن..
یا امام رضا
با اجازه: (¯`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.-> چلــــــــــــه کلــــــــیمیــــــــــــه <-.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯)>http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1176306&postID=46331268
من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511
ستاره جان الهی به حق امام رضا حاجت روا بشی عزیزم.
سلام دوستان گلم ان شا ءالله که همه تون بخاطر این گوهر ارزشمند محبت اهلبیت پیامبر -ص- حاجات قلبیتون به خیر روا بشه.در جواب کسانی که ایجاد شبهه کردن در اینکه خدای توانا این قدرت رو به امامان عزیزمون داده که حاجات و نیاز بندگانش رو به اذن خودش روا کنند میگم که معصومین که جای خودشون رو دارن حتی خیلی از اولیای الهی و شهدا هم از طرف خدا این مقام رو دارن که به اذن خدا حاجات کسانی رو که اونها رو واسطه قرار میدن روا کنن کما اینکه همه ما بارها و بارها این مساله رو تو زندگیمون تجربه کردیم وکسی نمیتونه با استدلال های بی پایه چیزی رو که ما با پوست و گوشتمون لمسش کردیم در ما کمرنگ کنه .ان شا ءالله
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
یک مثال از هزاران مثالی که میشه زد اینکه عزیزی که حاجتش رو از یک شهید گرفته بود تعریف میکرد که در خواب شهید بزرگوار بهش گفت خدا به ما اجازه داده که حاجات رو برآورده کنیم و اون خانوم که نذر شیرینی کرده بود برد و شیرینی رو سر خاک شهدا پخش کرد .... شهدا که از عشاق و شیعیان امام معصوم هستند انقدر دستشون بازه ودعاشون در حق ما مستجابه چه رسد به خود امام معصوم ....
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706