2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اصلا از فرمش راضی نیستم خیلی بدم میاد ازش جلو اینه میرم عصابم خورد میشه

منم یه هفته هست عمل کردم اصلا راضی نیستم

بینیم خیلی سربالا شده واصلا به صورتم نمیاد به حدی که

از الان به فکر ترمیم هستم 

دو روزه کارم شده گریه😔

برا منم شش ماه میگذره دکتر بد گند زده ولی میگم شاید چون تازه عمل کردم بدتر شه

خدا لعنت کنه همچین دکتراییو من قبل عمل بهش گفتم چه مدلی میخوام ولی ریده تو دماغم الان دنبال یه دکترم هم هزینه‌ش خوب باشه هم کارش

2738
منم یه هفته هست عمل کردم اصلا راضی نیستم بینیم خیلی سربالا شده واصلا به صورتم نمیاد به حدی که از ا ...

وای دقیقا منم میرم جلو اینه خودمو فوش میدم که چرا این دکترو انتخاب کردم تر زده تو صورتم

منم یه هفته هست عمل کردم اصلا راضی نیستم بینیم خیلی سربالا شده واصلا به صورتم نمیاد به حدی که از ا ...

منم اتل ور داشتم خیلی سربالا بود بخاطر چرمه تا شش ماه کامل نوکش میاد پایین بهت قول میدم تو بودنه واسه غصه خوردن

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....
برا منم شش ماه میگذره دکتر بد گند زده ولی میگم شاید چون تازه عمل کردم بدتر شه

باید یک سال بگذره تا بتونی ترمیمی عمل کنی 

نه بابا برای ترمیم یه دکتر خوب پیدا کنی درستش میکنه گندی که دکتر قبلی زده

شما کی عمل کردی وهزینش چقدر شد؟ چرا از عملت ناراضی هستی؟طبیعی میخواستی یا نیمه فانتزی؟

یک سالم هشت ماه پیش عمل کردم حدود ۲۰تومن پول دادم دکتره گنددد زد من فانتزی میخواستم برداشته طبیعیه طبیعی عمل کرده

من اصلا نمی‌دونم چطور شد عمل کردم من از بینیم راضی بودم به صورتم میومد چن تا از دوستام عمل کردن من وسوسه شدم عمل کنم بخدا اینقدر پشیمونم الان با مامانم قهرم میگم کاش بیشتر مانعم میشدی

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....
من اصلا نمی‌دونم چطور شد عمل کردم من از بینیم راضی بودم به صورتم میومد چن تا از دوستام عمل کردن من و ...

خدا لعنت کنه دکترایی که گند میزننو اگه دکترامون خوب بودن که پشیمون نمیشدیم

2706