2752
2734
خدا لعنت کنه دکترایی که گند میزننو اگه دکترامون خوب بودن که پشیمون نمیشدیم

من بینیم مدلش بدنشده درکل به صورتم نمیاد بعدشم من کناره های بینیم پف داشت یکی از انگیزه های اصلیم این بود که کناره های رو جمع کنه قبل اتاق عمل بهم گفت جمع می‌کنه ولی اصلا دست نزده فقط فرم بینیم رو عوض کرده بخدا اگه می‌گفت کناره های دست نمیزنه نمی‌رفتم عمل کنم خدا لعنتش کنه

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....
یک سالم هشت ماه پیش عمل کردم حدود ۲۰تومن پول دادم دکتره گنددد زد من فانتزی میخواستم برداشته طبیعیه ط ...

ولی من طبیعی میخواستم از کوتاه وسربالا بودنش معلومه نیمه فانتزی عمل کرده هنوزم صورت منم که کشیده هست 

اصلاااا به چهره نمیاد

ای خدا دارم دیوونه میشم از ناراحتی ،دلم نمیخواد خودمو 

تو آینه ببینم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بینیم مدلش بدنشده درکل به صورتم نمیاد بعدشم من کناره های بینیم پف داشت یکی از انگیزه های اصلیم ای ...

به منم قبل عمل گفت همونی میشه که تو میخوای ولی الان…

دقیقا مثل منی موندم چه خاکی تو سرم بریزم

من تا یکسال دیگه از غصه چیزی ازم نمیمونه

با این دکتر انتخاب کردنم دیگه از ترمیم هم میترسم

قبل عمل  به قدر کافی حرف میشنیدم الان دیگه تحمل هیچی رو ندارم

کاش میمردم راحت میشدم😔

من تا یکسال دیگه از غصه چیزی ازم نمیمونه با این دکتر انتخاب کردنم دیگه از ترمیم هم میترسم قبل عمل ...

دور از جونت بخدا منم وضعیتم مثل توعه و دیگه اصلا پول ترمیم ندارم همه جا ام میگن ۶۰‌،۷۰ملیونه

دور از جونت بخدا منم وضعیتم مثل توعه و دیگه اصلا پول ترمیم ندارم همه جا ام میگن ۶۰‌،۷۰ملیونه

اره هزینش از عمل اول بیشتره 

انشالله اگه جور بشه ترمیم انجام میدی؟مث من از ترمیم نمیترسی؟

اره هزینش از عمل اول بیشتره  انشالله اگه جور بشه ترمیم انجام میدی؟مث من از ترمیم نمیترسی؟

من پولش دستم بیاد حتما انجام میدم چون اصلا نمیتونم تحمل کنم خودمو اینجوری 

من پولش دستم بیاد حتما انجام میدم چون اصلا نمیتونم تحمل کنم خودمو اینجوری 

اره واقعا سخته  من که نه دلم میخواد بیرون برم و نه میخوام خودمو ببینم بینی خودم واقعا عمل لازم بود ولی حداقل برام قابل تحمل بود

اگه واسه انتخاب دکتر بیشتر وقت میذاشتم این وضعم نبودعمل ترمیم حساس تره و کار هر دکتری نیس نمیدونم سراغ کدوم دکتر برم 

اصلا تا اون موقع چجوری خودمو با این دماغ تحمل کنم😔