2737
2739

خانم همسایه گفت وایتکس بخر.یه دونه هم جرمگیر من.الان اوت یکی همسایه میگه سیف چرا نحربدید وایتکس جرم نمیبره بعد گفتم اگه برس بکشه بین درز پله ها تمیز میشه.نظر شما چیه؟

وایتکس مراقب باش ریه اسیب نبینه

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب اشکال نداره بزار تو خونه باشه  سیف بو هم نداره اذیت نمیشی

سیف کرمی منظورته؟فکر کنم همسایه پیرمون به خاطر قیمتش گفت وایتکس.سیف کوچیکه ؟سایز بزرگ هم داره؟وایتکس باعث میشه برق بندازه؟

مواد شوینده باعث سرطان میشه چه خودتون باشین چه کارگر گناه داره

با همون اب و تاید بشوره بعد چند دفعه میره

این مواد لعاب سنگ رو میبرن و کلا چرک تاب میشه و دائم کثیف میشه

مهربان هستم و دارای مهربانویی که تاج سرم هست - به نام خدا -بسم الله الرحمن الرحیم  - بالای ۵۰ سال - تهران - خالق زن و مرد فرموده لباس یکدیگرند یعنی جنس مخالف نیستند بلکه مکمل یکدیگرند - خوب است بجای جنس مخالف بگوییم جنس مکمل - بنده اینجا هستم تا بخش مکمل خلقت اقایان را بهتر بشناسم و به تبعش جنس خودم را - و با شناخت و احترام به جنس مکمل ، بتوانم به خودم احترام بگذارم - اگر نظری میدهم صرفا سلیقه شخصی است و قصد تایید یا توهین ندارم - صادقانه پذیرای هر گونه نظر و نقد و سئوال و ابهام همه عزیزان از هر دو جنس مکمل میباشم - بر من منت گذارده ، با نظراتتان ، فردایم را متفاوت از امروزم کنید - پیشاپیش از افراد عصبانی عذر خواهی میکنم که با نوشتارم یا شوخی  ،  ناخواسته باعث ناراحتیشون شدم ، فقط کافیه بفرمایید تا از تاپیکتون برم بیرون  -  با تشکر
2740