2733
2739
عنوان

مشاور تحصیلی

46 بازدید | 4 پست

عزیزان بنده سه ساله مشاور تحصیلی هستم

هر کس نیاز به مشاور تحصیلی داره در مقطع(کنکور، نهم)به بنده درخواست دوستی بده.

و اگر سوال مشاوره در زمینه خانواده داشتید میتونید زیر همین پست سوالتتون بپرسید جواب میدم🙂🫂

گاهی باید بی‌منت خوبی کرد..

سلام گلم 

اگه از الان صد خودمو بزارم و خودمو از حواشی دور کنم و عادتایی مث افکارمنفی،حواشی ،فکر به نتیجه و ... ک باعث عقب افتادنم شد رو بذارم کنار با پایه صفر و شروع دوباره میتونم به پرستاری دولتی و فرهنگیان امیدوار باشم 

خواهش میکنم واقع بینانه بگین ن صرفا برای امید (پشت کنکورم و تو خودم نمیبینم که مثل بعضیا سه ماهه بتونم به رشته های تاپ برسم)

سلام گلم  اگه از الان صد خودمو بزارم و خودمو از حواشی دور کنم و عادتایی مث افکارمنفی،حواشی ،فک ...

پشت کنکوری آره عزیزم میتونی، ولی سعی کن برنامه ات فشرده و پر از حجم نباشه به این فکر نکن که تمام بشه به این فکر کن که فصل رو یاد بگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشت کنکوری آره عزیزم میتونی، ولی سعی کن برنامه ات فشرده و پر از حجم نباشه به این فکر نکن که تمام بشه ...

مرسی عزیزم 

برنامه مو متاسفانه تا اردیبهشت باید تموم کنم چون ترمیم معدل دارم بنظرتون شدنیه

2731
مرسی عزیزم  برنامه مو متاسفانه تا اردیبهشت باید تموم کنم چون ترمیم معدل دارم بنظرتون شدنیه

آره عزیزم تو برنامه ات عمومی هم قرار بده

اگه برات مقدروه باهم شروع کنیم