2733
2739
عنوان

اسهال به خاطر دندان در آوردن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68467 بازدید | 22 پست
سلام خانوما دخترم هفت ماهشه یک هفته هست اسهال داره پاش سرخ شده میسوزه برای خوب شدن پاش چی بزنم هرچی ...

سلام ایشالا زود خوب بشه، این تاپیک مال سه سال پیشه منه،  منم کالاندولا میزدم، پماد زینک هم خوبه، و پماد ان ان، یه کم باید باز بذاریش تا خوب بشه

خدایا کمکم کن...

سلام به همه مامانا.

دختر منم پاش خیلی سرخ شده بود و گاهی هم حتی خون میفتاد به خاطر اسهال. یه آدم مطمئنی به من توصیه کرد منم به شما.

شربت آلومینیوم ام جی رو خوب تکون بدین روی محل سوخته شده کمی بمالید و اجازه بدین خشک بشه و یه لایه سفید روی پوست ببنده. مطمئن باشید بعد از دو سه بار زدن خوب‌میشه. 

من برای خشک کردن سریع تر از سشوار استفاده میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما آزمایش رو انجام بده آنتی بیوتیک داد و یه سری دارو واسه اسهل و او آر اس و... در نهایت هم شیر ماد ...

که اینم بخاطر دندون دراوردنه..چون اب دهان و شیر مادر باهم وارد روده میشه و باعث میشه شیر مادر فاسد شه.واسه همین عفونت کرده.اگر بچه تب نداره و حالش اوکیه زیاد اذیتش نکن

عزیزم دخترم 14 ماهشه سه هفته پیش اسهال کرد شدید بردمش دکتر اسهالش شروع نشده بود فقط گفت گوشش عفونت ک ...

برای درمان اسهال از انتی بیوتیک استفاده نمیکنن تا دلیل و متجه نشن‌انتی بیوتیک بدتر میکنه

برای درمان اسهال از انتی بیوتیک استفاده نمیکنن تا دلیل و متجه نشن‌انتی بیوتیک بدتر میکنه

عزیزم برای عفونت گوش سفکسیم داده بود احتمالا 

الان که یادم نمیاد اصلا 

دخترم انموقع یه سالش بود الان هفت سالشه😃😍

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

دستش را داخل دهانش می‌کند و آب دهان از گوشه و کنار لبش می‌ریزد بیرون و پدر و مادر می‌گویند دارد دندان در می‌آورد. تب می‌کند و در تب می‌سوزد، اما باز هم پدر و مادر می‌گویند طبیعی است، چون دارد دندان درمی‌آورد.

چند روزی هم اسهال می‌شود یا لب به هیچ غذایی نمی‌زند و این بار هم به اشتباه می‌گویند مشکلش به رشد دندان‌ها مربوط است. البته کم نیستند کسانی که فکر می‌کنند دلیل مواجه شدن با این مشکلات، رشد دندانی است که دارد از لثه بیرون می‌زند، اما متخصصان می‌گویند نه تب شدید به دندان‌درآوردن ارتباط دارد و نه اسهال. آنها عقیده دارند رویش دندان‌ها اتفاقی طبیعی است که بدون بروز مشکلات حاد و شدید پیش می‌آید.

سلامت نیوزدندان درآوردن باعث اسهال کودک می شود؟

2738