2737
2734
عنوان

اسهال به خاطر دندان در آوردن؟؟؟؟

68469 بازدید | 22 پست
سلام پسرم هفت ماه و ده روزه هست, یه دندونش دراومده و دومی جوونه زده داره میاد بیرون, چند روزیه که شکمش زیاد کار میکنه, هرروز مدفوع داره, و هرروز هم تعدادش سه چهار باره, که فقط,یه بارش شل نیست, بقیه مواقع آبکیه, این اسهال برا دندونه؟ چکار کنم بهتر بشه؟ ممنون
خدایا کمکم کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه شدید بود حتما ببر دکتر.پسر منم 7 ماه و نیمه است.حدود 20 روز پیش موقع دندون در آوردن 2 روز تب کرد و بعدش اسهال....همه گفتن واسه دندونه نمیخواد دکتر ببری.منم بعد 1 هفته گه اسهالش ادامه پیدا کرده بود بردم دکتر و سریع آزمایش مدفوع نوشت و مشخص شد روده هاش عفونت کرده.و الان 20 روزه که پسرم از شیر مادر محروم شده و باید شیرخشک بدون لاکتوز بخوره
2738
برای عفونت روده چی داد دکتر؟ اخه منم پسرمو بردم دکتر گفت گوشش یه کم ملتهبه, اموکسی سیلین نوش براش, آز مدفوع هم نوشته ولی هنوز نبردمش, فردا میبرم آزمایشگاه
خدایا کمکم کن...
حتما آزمایش رو انجام بده آنتی بیوتیک داد و یه سری دارو واسه اسهل و او آر اس و... در نهایت هم شیر مادر رو ممنوع کرد چون اسهال باعث شده که روده هاش نتونن لاکتوز شیر مادر رو هضم کنن
عزیزم دخترم 14 ماهشه سه هفته پیش اسهال کرد شدید بردمش دکتر اسهالش شروع نشده بود فقط گفت گوشش عفونت کرده براش سفیکسیم نوشت ...از وقتی خورد اسهالش هم شروع شد از خواهرم پرسیدم گفت تمام چرک خشک کنها متاسفانه عوراضشون اینه که بچه اسهالی میشه من هم قطعش کردم چون خیلی دیگه اسهالش بد شده بود
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706