2737
2739
عنوان

خانومهای عزیز دکتر فوق تخصص پستان در تهران میشناسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142653 بازدید | 83 پست
لیست پزشکان جراح پستان در تهران : 1- دکتر ناهید نفیسی 2- دکتر پریسا عظیمی نژادان 3- دکتر اح ...

دکتر پریسا عظیمی نژادان رو من هم تایید می کنم، ایشون کارشون حرف نداره. هم در زمینه پروتز هم درمان سرطان سینه.. کلا فوق تخصص سینه هستن و عالین در کل
این هم سایت و شماره شون http://draziminejadan.com/ و 88873915

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم دکتر پریسا عظیمی نژادان فوق تخصص پستان هستند و مشکل دخترعمه منو رفع کردند دکتر خوب و دلسوزیه من ...

من برای سرطان پستان دنبال یه دکتر خوب هستم  اتفاقا یکی از اقوام هم دکتر پریسا عظیمی نژادان رو  معرفی کرد معلومه کارش خوبه که همه جا تعریفشونو میکنن .  با همین شماره باید برای  ویزیت تماس بگیرم؟

2728

جراح سینه خانم من دکتر اعظم صلاتی رو می شناسم که خیلی کارش خوبه و واقعا کار پروتز و لیفت سینه اش حرف نداره یکی از بهترین هاست تو ایران و از اون مهم تر اینکه فوق تخصص سینه هستن ایشون که خیالتون راحته اسیبی به سینه وارد نمیشه

من برای سرطان پستان دنبال یه دکتر خوب هستم  اتفاقا یکی از اقوام هم دکتر پریسا عظیمی نژادان رو & ...

من هم دکتر عظیمی نژادان و میشناسم واقعا دکتر خوبیه من خودم برای جراحی سینه رفتم پیش ایشون و خداروشکر الان راضیم و اصلا مشکلی ندارم 

سلام خانما جراح پستان خوب تهران میتونم دکتر مریم شریفی رو بهت پیشنهاد می کنم 

من خودم مطالب سایت و اینستاش رو دنبال می کنم

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...
2738

عزیزم اصلا جای نگرانی نداره منم همین مشکل فیبروم رو داشتم خیلی سریع به محض این که چیزی غیر عادی دیدم سریع رقتم پیش دکتر احمد نصیری. بگمااا ادم اولش یه کم معذب میشه که دکتره مر اما وقتی تخصص و تجربه بالای داشته باشه که اصالا دیگه این چیزا مهم نمیشه راستی داشت یادم میرفت مطب دکت رنصیی تو قیطیره س ٢٦٦٥٥٨٤٣ - ٤ اینم شماره تلفن شه می تونید تماس بگیرید و خیلی با حوصله جوابتونو میدن

دکتراعظم صلاتی. خاله من سرطان سینه داشت رفت پیش دکتر اعظم صلاتی. خیلی دکتر خوبیه. خداروشکر خالم درما ...

دکتر اعظم صلاتی خوبه کارش من خودمم فیبروم دارم ولی هنوز کوچیکه و تعدادشون زیاده که اگر 30 میل بشه میگن بهتره در بیارم خیلی از عمل می ترسم ولی کلا کار دکتر من خوبه. ولی این پیج اینستاشون نیست ادرسش اینه https://www.instagram.com/doctor.salatii/

به نظر من بهترین فوق تخصص پستان که میتونی پیدا کنی دکتر پریسا عظیمی نژادان هستش. دختر عمه من برای سرطان سینه که داشت خیلی دنبال دکتر گشت و میگفتن باید بافت سینه ات برداشته بشه ولی با معرفی یکی از دوستاش رفت پیش ایشون و الان خداروشکر بدون اینکه به بافت سینه اش دست بزنه الان خوب شده خداروشکر و اصلا مشکلی نداره واقعا دکتر کار درستیه

عزیزم اصلا نگران نباش فیبروم اصلا چیز خاصی نیست و قابل درمانه 

خواهر شوهر منم داشت رفت پیش دکتر فتانه ضیائی خداروشکر درمانم شد 

من شماره اینا ازشون ندارم ولی اگه بزنی اینترنت باید اسمش و مشخصاتش بیاد خیلی دکتر معروفیه

2706